Křik na internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JAJI
4 příspěvky 28.05.08 19:51
Křik na internetu

Ahoj lidičky,no to mě teda opravdu nenapadlo,jakou diskuzi vyvolá můj příspěvek napsaný velkým písmem.Na internetu jsem celkem dlouho,ale vážně mě zatím nikdo neupozornil na používání velkých písmen.Tak jsem se zase něco nového dozvěděla,a věřte,polepším se.Ale jsem ráda za příspěvky.A PANGU jsem zkusila udělat zapečenou s balkánským sýrem a bylo to skvělé,jen tu rybu už nesolit,sýr je slaný až až.Tak když budete mít chuť,zkuste to taky.A mějte se všichni hezky a napište.Pa pa Jaji

Reakce:
zlata
1200 příspěvků 28.05.08 21:57
Jaji

Vítej mezi námi, Jestli můžu mluvit snad i za pár lidiček, co jsem měla čest poznat. Jsem ráda, že nejsi jedna ze zarputilých a dalo by se říct z nepřizpůsobivých osob. Díky.
Ať se Ti tu líbí a hodně dobrých receptů přeje Zlata

pekarka
410 příspěvků 29.05.08 07:07
Jaji..

Hele, já taky někdy píšu velkýma písmenama, když omylem zavadím o caps lok a pak jsem líná to přepisovat. Krásný den

AFTIC
122 příspěvků 05.06.08 21:02
WHO CARES!

Já sice souhlasím s tím, že velká pismena by se měla používat podle pravidel českého pravopisu, ale obávám se, že i ta pravidla se také občas mění.

Já díky tomu že ta moje čeština je „utner Hund“ občas nahlížím do knížky nadepsané velkými písmeny AKADEMICKÁ PRAVIDLA ČESKÉHO PRAVOPISU z roku 1963 a tam na straně 39 až 51 je používání velkých písmen velice podrobně popsáno, ale nepodařilo se mi zjistit podle jakých pravidel někteří autoři na těchto stránkách se podepisují malým písmenem, ale „Who cares!“ protože v zá:,–(ě skutečně o nic nejde.

Důležité je, že díky těmto stránkám jsem se dozvěděl, že Panga v Česku je ryba. Panga má ještě několik významů, ale „Who cares!“.

Ono se to všechno mění i u těch ryb. Já tady mám jednu velice obsáhlou knihu o rybách která je ale velice stará a tak jsem tam tu rybu Panga nenašel, ale našel jse tam Tentýže a jsem přesvědčen, že málo kdo z vás ví co to je.

V té knize je totiž na straně 70 velikými písmeny uveden KAPR ŠUPINATÝ a na straně 71 je TENTÝŽ BEZ ŠUPIN, který podle obrázků tam uvedených je stejný jako ten KAPR ŠUPINATÝ, jen s tím rozdílem, že namá špiny.
M.Klima

meisje
580 příspěvků 06.06.08 00:19
You are right...WHO CARES!!!

Myslim, ze tady jste trefil „HREBICEK NA HLAVICKU“.....))).

A ja taky driv nevedela co je to „Panga“, ted uz vim, ze je to ta sama ryba, kterou kupuji pod nazvem „RED SOLE or GREY SOLE“.
Zdravim, meisje

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz