Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 02.06.09 19:24
Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Komedie
Francie, 1976, 104 min

Režie: Claude Zidi
Hrají: Louis de Funès, Coluche, Julien Guiomar, Claude Gensac, Jean Martin, Raymond Bussières, Marcel Dalio, Martin Lamotte

Obsah:

Charles Duchemin je charismatický muž , který hájí jednu z největších chloub sladké Francie

• gastronomii. Spolu se svým týmem degustátorů vydává knižního průvodce po restauracích, ve kterém hodnotí kvalitu a vytříbenost jednotlivých podniků. Ale jako každý člověk má i on starosti - s nezdárným synem, který chce zběhnout z oboru a stát se principálem v cirkuse, ale hlavně s velkopodnikatelem Jacquesem Tricatelem, „králem“ motorestů a závodních jídelen, který hodlá ovládnout nejlépe hodnocené podniky a za tímto účelem vypracuje velmi ďábelský plán…

Na tuhle scénu jsem si vzpomněl, když jsem četl diskuzi ohledně produktu Hraška pod jedním z receptů

Reklama

Reklama

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 03.06.09 12:55
...

Miluju scénu, při které Louis připomíná Hitlera. To se můžu umlátit smíchy. Ein Kilo Kartoffeln…:-)))

pepicek
1309 příspěvků 03.06.09 19:25
Pro Sylvii

Muskat Nuss Herr Muller! (v originále)

Sylvie
2302 příspěvků 03.06.09 21:26
...

Sylvie
2302 příspěvků 03.06.09 21:27
...

Dala jsem špatný emotikon. Měl být asi takový - :-)))

Bali
1254 příspěvků 05.06.09 11:38
...

Ta scéna s Hitlerem je ale ve filmu Grand restaurant pana Septima ;-)
Včera jsme viděla Křidýlko asi po stopadesátéšesté, ale poprvé v originále na TV5.
Ovšem chyběl tam ten Filipovský ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz