Krčma u Jáchyma, zámek Jindřichův Hradec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martini.Dry
22 příspěvků 09.08.05 12:21

Rustikální interiér a solidní ceny jídel. To je vše, co mohu říci kladného. Ve 12.15 už neměli více než polovinu z nabídky hotových jídel, obsluha byla naprosto náměsíčná. Vrchní se nás pokoušela kasírovat dříve než jsme si vůbec vybrali z jídelního lístku (ačkoli jsme je ještě drželi v rukou), ze čtyř objednaných jídel nám přinesli dvě, třetí se zpožděním po jedné urgenci. Objednané jídlo pro čtvrtého stolovníka přinesli až po dvou upozorněních, se 45 min zpožděním proti ostatním. Kvalita jídla podprůměrná (játra jako z písku, brambůrky na přepáleném tuku, ostatní cítili přepálený tuk i ze cmundy po kaplicku). Posílám Never More!

Reklama

Reklama

Reakce:

Tonik1
1 příspěvek 17.08.13 12:54

Hmmm, tak po 8mi letech nedošlo k žádné změně. Z obsluhy jsme ometali pavučiny. Žebra byly předvařené, pečené bez dochucení. Navíc nám tam nechal pozdrav blanokřídlý hmyz ( luxusní snůška vajíček). Bohužel jsme na to přišli až během jídla :poblion: :poblion: :poblion:. K reklamaci se obsluha postavila velice kladně - talíř odnesli a zpět vrátili očištěný, bez vajíček a divili se, co nám vadí. Poté jsme 45min čekali na řešení až jsem to nevydržel a musel jsem poprosit o účet. Všem nedoporučuji tento nevšední zážitek :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz