Kráječ Nicer Dicer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

a.sue
1 příspěvek 24.01.07 07:53
Kráječ Nicer Dicer

Vážení labužníci, neznáte někdo nový kráješ Kráječ Nicer Dicer Je na něho reklama na TV . Je to takový kráječ s miskou, typu jako páka… vše pokrájí na drobné, či hrubé kostičky či nudle. Já sama o něm uvažuji, ale bojím se, stojí to přes 1000 kč. Tak ať nenaletím :-). Pokud máte dobrou,či špatnou zkušenost sem s ní. Děkuji moc.

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 24.01.07 08:49
Uz tu bylo

Tuhle se nej nekdo ptal v tusim Kde koupit…, projdi si diskusi a dozvis se, ze spis nekupovat.

HelcaK
960 příspěvků 24.01.07 10:34
A vzhledem k tomu,

že ty dotazy od Litalky byly stejně formulované, tak bych řekla, žes to byla taky ty, nevím, jestli čekáš na potřetí lepší reakce, nebo proč ty dotazy stále opakuješ… Tak si to kup, ať si jednou naběhneš, a pak už tě tyhle nabídky přestanou lákat.

litalka2
13 příspěvků 09.02.07 14:11
tak opravdu JÁ to nejsem ......

nic ve zlém, ale tak hloupá, abych se znovu ptala pod nějakým jiným nickem nejsem.
Ano, dala jsem stejný dotaz do dvou rubrik, ale už jsem to pochopila.
Stále nejsem rozhodnutá… zda koupit či ne… ptala jsem se i na jiném servru, a tam mě psala paní, že má kráječ už 3 roky ze zahraničí a je spokojená… ale nevím..... fakt nevím. Hodně lidiček mi napsalo, že je dobrý pravý WS strouhač a udělá toho víc......
tak pěkný den všem… a nic ve zlém

Janina

Liko
8 příspěvků 11.03.07 12:36
Nekupuj

Chtěla jsem varovat, před koupí Nicer Dicer. Je velmi nekvalitní. Nože se ohýbají, jsou z velice slabého plíšku a při první použití se zkroutily, takže jsou na vyhození.Protože jsi se ptala koncem ledna, což není tak dlouho, tak reaguji.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz