Kráječ Nicer Dicer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
litalka2
13 příspěvků 10.01.07 09:20
Kráječ Nicer Dicer

Vážení labužníci, neznáte někdo nový kráješ Kráječ Nicer Dicer Je na něho reklama na TV . Je to takový kráječ s miskou, typu jako páka… vše pokrájí na drobné, či hrubé kostičky či nudle. Já sama o něm uvažuji, ale bojím se, stojí to přes 1000 kč. Tak ať nenaletím :-). Pokud máte dobrou,či špatnou zkušenost sem s ní. Děkuji moc.
 Janina

Reakce:
buraci
1136 příspěvků 10.01.07 10:43
Predrazene

Litalko, ja pak vidim ty zazraky z TV prodavat za par stovek v Intersparu, ted tam maji ten Super Chopper, nebo jak se to jmenovalo (je to presne on, s nalepkou znate z TV). Tudiz ja bych ti poradila nekupuj.

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.07 03:25
Plastové nesmysly

Nad těmi předraženými plastovými nesmysly uvažovat je ztráta času..... A už vůbec ne prostřednictvím TV…

HelcaK
960 příspěvků 11.01.07 08:13
Zapomeň na to,

a dobře uděláš. Můj dědeček za svého života objednával takhle kdeco, a ujišťuji tě, že NIC nefungovalo tak jak to předvádějí, a pokud ano, tak zhruba dvě použití a pak se to rozpadlo. A zrovna tenhle kráječ vypadá dost fórově.

karminek
757 příspěvků 11.01.07 13:08
...

Souhlasím co je vTV super je ve skutečnosti na.......

litalka2
13 příspěvků 16.01.07 06:45
...

já vím, taky se toho bojím, ale když oni mají ty reklamy tak dobře udělané… že srdce hospodyňky zaplesá :-(. Škoda, že někdo nevyrábí skutečně kvalitní věc , co by pomohla. :-(. Díky Vám za Vaše názory. Janina

Tasma
415 příspěvků 16.01.07 07:11
Litalko,

pokud opravdu občas zatoužíš po nějakém tom TV krámu, můžu Ti poradit jen jedno - trochu trpělivosti a za nějakou dobu se objeví na těchto stránkách , nebo v nějakém supermarketu za přinejmenším poloviční cenu. Taky občas vidím něco po čem zatouží mé kuchařské srdíčko, ale nejsem ochotna za to platit takovou sumu. Přála jsem si třeba Chopper a nakonec jsem ho koupila i s nástavcem na mixování v Plusu asi za 600,–Kč a jsem s ním moc spokojená.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz