kotlík na guláš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Milan02
18 příspěvků 10.10.06 08:42
kotlík na guláš

Ahoj labužníci,
sháním kotlík na guláš s trojnožkou o objemu minimálně 10-15 litrů. Byl k sehnání na www.hungarmarket.cz, ale teď jsem zjistil, že je internetový obchod uzavřen anevím kam se obrátit. Občas jsem ho viděl i v obchodu Makro, ale tam je to pouze sezonní záležitost. Díky za info. Zdraví Milan

Reklama

Reklama

Reakce:

goro
82 příspěvků 12.10.06 07:29
měděný kotlík

Nechal jsem si ho vloni udělat u klempíře v Kunčicích pod Ondřejníkem, kontakt nemám, ale každý klempíř to umí. Je udělený klasickou konvářskou technikou. Stál mě asi 1500kč.

Tasma
415 příspěvků 12.10.06 17:06
Milane,

Hungarmarket sice již nefunguje, ale když si zavoláš na telefon 777 047 422 , kotlík Ti pošlou. Sice asi již doprodávají zásoby, ale 10l smaltový s trojnožkou mají asi za 900,–Kč a 15l či 16l něco do 1300,–Kč. Je to firma z Olomouce - rádi Ti sdělí adresu. Můžou to samozřejmě zaslat i na dobírku.
Zdar gulášům.

Labužník Milan02
18 příspěvků 16.10.06 06:23
...

Díky Tasmo, už jsem tak učinil a kotlík by měl dorazit. Ten, kdo vymyslel guláš, by zasloužil Nobelovu cenu za jídlo. A když se ještě připraví v kotlíku a zavoní kouřem ze dřeva tak to je taková dobrota, že se to snad ani nedá popsat.
Zdraví Milan

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz