Korutanská specialita - Gegino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmelada
1643 příspěvků 04.05.08 09:06
Korutanská specialita - Gegino

Nemůžu najít recept k tvému příspěvku v deníčku. Podle fota zhruba odhaduji, co tam je, ale znáš to, není nad originál. Prosím prosím…!

Reklama

Reklama

Reakce:

sivakova
489 příspěvků 04.05.08 10:29
...

Gegino, také se přimlouvám za recept na Korutanskou specialitu,musí to být určitě veliká dobrůtka, už jen podle obrázku, Díky. Zdraví Libuše.

blanca.xy
647 příspěvků 04.05.08 10:59
Gegí,

také se přimlouvám za recept, obrázek vypadá moc lákavě

lydia
1226 příspěvků 04.05.08 11:28
Kärntner Reidling

se jmenuje tato korutanska specialita. Je to kynuté těsto, které se rozválí jako na štrůdl, pomaže se směsí ze skořice, cukru nebo medu, másla a rozinek. Někdo přidá kakao, ořechy. Potom se stočí. Peče se v bábovkové formě, nebo v takové dortové, která má vložku na bábovku. V Korutanech se tato bábovka peče obyčejně na velikonoce.

lydia
1226 příspěvků 04.05.08 12:43
Kärntner Reindling...

vidím, že jsem zapomněla N ve slově Reindling.
Gegino, obrázek je opravdu pěkný a zrovna tak Reindling vypadá . Určitě tak i chutnal. To jsem ve spěchu také zapomněla napsat

gegina
358 příspěvků 04.05.08 16:15
Holky!

Já si toho všimla teprve nyní. Recept ráda vložím, ale je to v podstatě tak, jak popisovala, myslím, Lydie? Ježíš, já mám sklerózu! A to jsem si to teď četla.....omlouvám se, jestli to psal někdo jiný

gegina
358 příspěvků 04.05.08 16:34
Recept vložen!

A doufám, že vám bude taky chutnat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz