Koření života

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 15.03.10 17:19
Koření života

Jo a tady je další film co mne totálně dostal. Teda né jenom mě ale i celou rodinku.

Koření života
Iba na objednávku
No Reservations

Drama / Komedie / Romantický
USA / Austrálie, 2007, 99 min

Režie: Scott Hicks
Hrají: Catherine Zeta - Jones, Aaron Eckhart, Abigail Breslin, Patricia Clarkson, Jenny Wade, Bob Balaban, Brian F. O'Byrne, Lily Rabe, Arija Bareikis, Frank Santorelli, Celia Weston, Zoë Kravitz, Fulvio Cecere

Obsah:

Úspešná šéfkuchárka Kate Armstrong (Catherine Zeta-Jones) žije svoj život rovnako ako riadi svoju kuchyňu v prestížnej manhattanskej reštaurácii - so serióznou náruživosťou, ktorá fascinuje, ale i zastrašuje všetkých okolo nej. Jej perfekcionistická povaha prejde zaťažkávacou skúškou, keď po rodinnej tragédii „zdedí“ svoju 9-ročnú neter Zoe (Abigail Breslin). Akoby to nestačilo, musí si navyše v práci poradiť s drzým zástupcom šéfkuchára, ktorý práve pribudol medzi jej zamestnancov. Energický a bezstarostný Nick Palmer (Aaron Eckhart) je úplne odlišný od Kate, no napriek tomu je ich vzájomná príťažlivosť nepopierateľná. Rivalita medzi nimi sa postupne mení na romancu a ak sa bude chcieť Kate zblížiť so Zoe a nájsť šťastie s Nickom, bude sa musieť naučiť vyjadriť svoje city aj mimo sveta svojej kuchyne… (oficiální text distributora)

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 16.03.10 18:23
Zlomaxi,

nechci Vám kazit radost, jste moc milý člověk (a Váš deníček z cest i domova je bezvadný), ale pokud máme na mysli stejný film (před časem běžel na HBO, upoutávky byly skvělé), mě teda 2× nezaujal, nebo jak to říct kulantně. Ale KZ-J je opravdu krásná ženská, to jo.

di
2451 příspěvků 16.03.10 18:26
Pardon

CZ-J, omlouvám se.

zlomax
426 příspěvků 16.03.10 19:12
Milá Di,

vykváknem se na vykání a budeme si tikat jo? Ostatně se o tom tady někde psalo. Jsme z jedné krve ty i já. Teda přesněji z jednoho šíleně nenažranýho Labu.
Každý máme názor na film a já ho nikomu nehodlám brát. Jenže jak se tak nudím a koukám kde se co píše, těchto pár filmů tu nebylo popsáno. Jen zjišťuji, že pokud se o žrádle nepíše v názvu je toto dílko opomíjeno. Hold se nezavděčím všem a musím to přežít.
Jo a rejpalové to tikání je tam naschvál.

di
2451 příspěvků 16.03.10 19:42
Zlomaxi,

OK, i ad kritika, i ad tikání. ;-)
P.S. Ono mi to fakt připadlo hloupé, přitom podle upoutávek jsem se opravdu těšila…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz