Korejské kimči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jantar
170 příspěvků 16.4.10 21:31
Korejské kimči

Ví někdo jak se to dělá??
dá se to v čechách ochutnat?

Reakce:
esmeralda
4813 příspěvků 16.4.10 22:28
Kim chi - Jantare

Tady je jich hned několik.
Mám vyzkoušený ten první podle Kosíka. Doufám že máš rád ostré.
Já z něho dělám i polévku.
Kde se dá koupit v ČR ti jistě poradí některý z domácích Labužníků.

di
2453 příspěvků 16.4.10 23:05
Jantare,

docela obsáhlá diskuse s mnoha tipy je tady: http://www.cuketka.cz/?…

Manana
1515 příspěvků 17.4.10 00:35
Jantare

takovej expert na internet a čekáš, až se ti podívají do vyhledávače holky?

Alice_G
505 příspěvků 17.4.10 07:40
Jantare,

jsi Pražák, tak zkus ten cuketkou zmíněný obchůdek na Kladenské. Je možné, že pak už kim-či nebudeš chtít dělat . Ale spolu s tebou se ptám labužníků - kde v Praze jste si pochutnali na kim-či?
AG

Davas
2 příspěvky 5.3.21 17:38

Kim-chi jsem si už koupil z jednoho obchodu v Praze, ale docela mě to zklamalo, protože mi to přišlo takové nekvalitní a prostě ne to pravé kim-chi. Máte někdo tip, kde bych ho mohl koupit?

Jindrichvacek
2 příspěvky 7.3.21 18:15

Máte pravdu, že není jednoduché koupit si domů kvalitní a chutné kim-chi. Proto ho často i doma vyrábím. Když ale není čas, tak si ho objednávám z obzkoušeného internetového obchodu, u kterého vím, že ho přímo vyrábí z lokálních surovin.

Davas
2 příspěvky 9.3.21 15:09

Na domácí výrobu se necítím, asi bych byl opět zklamaný. Můžete mi prosím doporučit ten internetový obchod, kde ho kupujete vy?

Jindrichvacek
2 příspěvky 11.3.21 13:42

Já ho kupuji ze stránky https://www.kimchiclub.cz/ . Můžete tam koupit jak produkty samostatně, tak se můžete zaregistrovat do kim-chi klubu a oni vám budou posílat v pravidelných intervalech zásobu kim-chi. Je super, že na stránkách mají i recepty, takže vždycky u nich načerpám inspiraci. Kim-chi jsem začal vyhledávat hlavně z důvodu dobré prevence proti rakovině tlustého střeva, ze které mám díky naší rodinné anamnéze dost velký strach.

Kikinka01
6 příspěvků 20.3.21 21:08

U nás je to taky k dostání a když bych měla chuťově porovnat kdo se nejvíce kimči přiblížil k tomu, co jsem měla v Koreji, tak je to určitě ten eshop co tu o něm píše Jindřich.

Příspěvek upraven 26.03.21 v 11:49

Leussika
6 příspěvků 23.3.21 16:43

No já nevím jestli to vyzkoušet. Je fakt že s imunitou to prý dělá divy a je to dobré na spoustu dalších věcí, ale bojím se toho aroma :(.

Kikinka01
6 příspěvků 26.3.21 12:01

@Leussika Není to nic šíleného. Má to prostě svoje specifické aroma, ale chuťově je opravdu vynikající. Za zkoušku bych řekla, že rozhodně stojí.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz