Kopretinko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Zuzik
286 příspěvků 14.8.02 23:35
Kopretinko

vítám Tě zpátky na Labužníku - už určitě po svatbě a svatební cestě - docela mi Tvoje přítomnost chyběla. Věřím že jsi vše zvládla a i jako vdaná paní budeš pilně posílat nové recepty. ICQ pořád nemám, ale Pepíček slíbil chat, teď už jen sejít se ve stejnou chvilku.
A co se týče té vody, taky vzhlížím k obloze a alespoň pohledem rozháním mraky, snad se to nepřesunulo na ty Beskydy na dlouho a nebude se opakovat, to co před pěti lety. Mám rodinu i v Praze i v Havířově - a tak si to umíš představit, že všem držím ze všech sil palce, aby to vydrželi a co nejrychleji se vrátily k normálnímu životu.

Reakce:
Kopretinka
565 příspěvků 15.8.02 05:38
:o)))

Děkuju Zuziku :o) Svatební cestu ani svatbu za sebou ještě nemám, až příští týden, 24.8.2002 v 11:00 tak na mě mysli. Já ted nemám moc času odepisovat, vždycky jenom mrknu na nové receptíky ale to je vše :/ opravdu nestíhám, všechno si musím zařídit sama, protože přítel je v práci od osmi do šesti takže hrůza. Však ti pak pošlu fotečku když budeš chtít :o) už aby to bylo za náma a pak už jen pohodička. Ty záplavy jsou hrozné, já jen doufám, že to všechno dobře dopadne, lidi jsou tu hrozně zoufalí, doufám, že Olše zůstane v korytu jinak je to v háji… Ale já doufám že to bude v pohodě :o) Všichni doufáme…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz