Kopretinka je maminka !!!!!!!!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciiK
29 příspěvků 18.05.05 14:34
Kopretinka je maminka !!!!!!!!!!!!

Milí Labužníci,chtěla bych Vám oznámit,že se dnes ve 13,25 narodila naší Kopretince Haničce krásná holčička Lucinka - 53cm/4,03kg

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 18.05.05 14:40
Blahopřeji...

to má pěkného cvalíka na holčičku…bude se mi to dobře pamatovat, protože je přesně o 64 let mladší než můj táta ;o)…vyřiď přání pevného zdraví pro obě…a ty to, Lucíku, budeš mít pěkně drahé, když máš malou jmenovkyni! :o))

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.05.05 14:43
Parada ***

Jistě můžu mluvit i za řadu dalších, když mamince i děťátku popřeju hodně zdraví a štěstí, lásky a radosti.

Jejda, taková zpráva vždycky potěší *** (zejména mé srdíčko skoro vystudovaného demografa :-)))

Vali
1326 příspěvků 18.05.05 14:49
oběma Kopretinkám

Narodil se člověk veliký,
místo očí má dva knoflíky.

Už dovede plakat,
už se umí smát.

Honem - poběžme ho
na svět přivítat.

- všechno nejlepší přeje Vali.

vencal
213 příspěvků 18.05.05 14:54
Taky se přidávám

ke gratulantům, hodně štěstí malé i mamince, Lucka je nádherné jméno (jmenuje se tak i moje ženuška). Jsem rád, že se rodí další děti, protože už jsem téměř propadal skepsi, že se důchodu nedočkám, páč ho budou vzhledem k malému počtu pracujících lidí oddalovat

Sněhurka
446 příspěvků 18.05.05 15:14
LucííKu!

My to tady s Kopretinkou probíráme, probíráme, a tys už takhle informovala
Kopretinka je v dobré náladě, Lucince se na světě líbí.
Gratuluji rodičům ke krásnému miminku a Lucince přeji hodně zdraví a lásky.
Ať rychle roste, aby už brzy řádila s mamčou v kuchyni

Labužník nika02
94 příspěvků 18.05.05 15:22
Upřímné blahopřání

mamince, tatínkovi i Lucince. Je to vždy krása, když se narodí nový človíček. Ať jim roste ve zdraví a přináší jen samou radost.

trikolka
383 příspěvků 18.05.05 15:38
gratulace miminku a rodicum

tedy hlavne miminku, ze se tak zdarne propracovalo na svet :) Koprele, hodne zdravi a lasky na rozdavani - a nebrec uz … ;)

possum
464 příspěvků 18.05.05 15:44
i ja

gratuluji a preji Lucince vse nejlepsi do zivota a Kopretince jen samou radost z Lucinky.

Eleeen
1127 příspěvků 18.05.05 15:50
přáníčko

tajně už jsem popřála pomocí sms, teď veřejně přeju mamince Kopretince, tatínkovi i malé Lucince Kopretiňátku všecičko nejlepší na tomto světě.
A nám všem Labužníkům připomínám, co si asi neuvědomujeme: MÁME NOVOU LABUŽNICI!!!!! Huráááááááááá!!!!

Labužník Denda02
213 příspěvků 18.05.05 15:57
Gratulace

obema Kopretinkam a tatinkovi. At Vam mimi prinese hodne radosti a zadny starosti

Alu
147 příspěvků 18.05.05 17:09
Připojuji se ke gratulacím

Tak jsi se Kopretinko přeci dočkala!!! Gratuluju!!! UF, to to ale trvalo

daga
30 příspěvků 18.05.05 17:28
...

Gratuluji přeju hodně radosti a málo starosti dokud je malinka…az bude starší bude to horší…

Cuso
345 příspěvků 18.05.05 17:56
No slava!!!

Pripájam sa aj ja ku gratulácii. Ja prajem hlavne zdravie, to ostatné už potom príde.

Ivo
1045 příspěvků 18.05.05 21:23
Kopretinko...

…už jsem si myslel, že budeš maminkou věčnou čekatelkou, takže gratuluji a přijmi ode mne trošku nostalgie:

PS: ale teď mě napadá, kde to, sakra, zapijeme?

esmeralda
4813 příspěvků 18.05.05 22:12
....a já zase všechno zaspala....

Kopretinko, moc a moc gratuluji tobě i manželovi k narození vaší holčičky. Taky se mi to bude dobře pamatovat. Vždyť moje vnučka se narodila přesně před rokem a dnem.
Hodně štěstí.....

Labužník Sarka
433 příspěvků 18.05.05 22:38
Mala Kopretinka

Tak te tady vitame mala Kopretinko. Mamince a tatinkov gratuluji a preji hodne radosti z holcicky Lucinky.

penda
4752 příspěvků 19.05.05 00:54
jááá chcííí taky mimííí......

když koukám na tu fotku od Iva, je mi tak sladce uplakaně, že jdu radši spát…a Tobě, malá prdelko Kopretinkovic přeji ty nejkrásnější sny…vždyť jsou úplně prvními „nočními“ v Tvém životě ;-)

pepicek
1309 příspěvků 19.05.05 02:18
júúúú

to já taky s drobným spožděním gratuluju k malé kopretince … to jsou vlastně takový nultý narozeniny :)

Yvette
704 příspěvků 19.05.05 04:03
...

Ja se take pripojuji ke gratulaci a novopecene mamince preji ty nejkrasnejsi, nezapomenutelne chvile, kterymi ji mala Lucinka obdaruje. A Tobe Lucinko preji, at se Ti na tomto svete mocky libi. A novopecenemu tatinkovi preji, aby ho holky co nejvice prohanely.

ajta
590 příspěvků 19.05.05 08:48
já také...

já se také přidávám se svým přáním všeho nej novopečené mamince Kopretince i malé Pidikopretince Lucince…

1irena
593 příspěvků 19.05.05 10:56
Milá Kopretinko

velká gratulace k velkému miminku! Moje zkušenost s velkým miminkem (moje vážilo o malinko víc) - prádélko, koupené v nejmenší velikosti bylo na nic! Ať jste obě hodně zdravé!

penda
4752 příspěvků 19.05.05 11:04
irenko.... ;-))

moje děti vážily také o něco více, ale jsou to kluci, to musíme vzít v potaz… ;-)

1irena
593 příspěvků 19.05.05 11:07
...

já se tím „nechlubím“, jen jsem konstatovala, že jsem ho do žádné soupravičky „nenavlíkla“, a protože to bylo za starých časů, kdy se všechno „shánělo“, tak to bylo nemilé :)

penda
4752 příspěvků 19.05.05 11:08
jen se tím chlub...

každá mamka se ráda chlubí svými potomky…a ten problém jsem měla též, naštěstí jen při starším, tak nějak mi bylo jasné, že mladší syn nebude o nic menší, ba právě naopak, ale veškeré dary, které obsahovaly výbavičku, byly jen na koukání ;-)

Florentyna
439 příspěvků 19.05.05 12:37
Milá malá kopretinko Lucinko,

*přeji ti ty nejbáječnější rodiče na světě,
spoustu radosti z poznávání velkého světa
a hlavně moc a moc zdraví!

Labužnická teta Florentyna*

Lassienka
409 příspěvků 19.05.05 13:29
I já se připojuji

a přeji Kopretince a Lucince hodně okamžiků společné radosti a smíchu.

kuliska
28 příspěvků 19.05.05 16:19
KOPRETINKOOOO

I já se velmi ráda připojuji s gratulacemi.
Přeji malé Kopretince hodně zdraví a lásky a velké Kopretince ještě k tomu velkou radost z „malého miminka“. Ať jste obě moc spokojené.

Alec
84 příspěvků 19.05.05 18:31
Kopretinko

gratuluji a přeji vše nejlepší Tobě i Lucince.Už se těšíme na fotečky!!!

Labužník vlcice02
22 příspěvků 19.05.05 18:41
Kopretinko

Připojuji se ke gratulacím a přeji vše nej. . ., hodně zdraví a lásky oběma.

lydia
1226 příspěvků 19.05.05 22:32
kopretinko

i ja se pripojuji. Preji Tobe a Lucince hodne zdravi a hodne radosti.

Sněhurka
446 příspěvků 20.05.05 14:22
KOPRETINKA VÁM VŠEM DĚKUJE :-))))

a moc se těší na to, až si přečte všechna Vaše blahopřání a gratulace.
Oběma holčinám se vede skvěle, mají dobrou náladu a Lucinka se má čile k světu a dělá rodičům jenom radost

Bunter
457 příspěvků 20.05.05 17:01
Úpřimné blahopřání

i když jsem to už udělal přes ICQ a poslal esemsku připojuji se k řadě Labužníků a přeji malé Lucince do života všechno nejlepší.
Mamince a tatínkovi přeji hodně elánu a když budou docházet síly na Labužníku jsou stovky skvělých receptů.Lucince zdar a klidné noci.

Bradicka
163 příspěvků 22.05.05 08:55
Jé,

a já to našla až teďka… tak všecko nejlepší oběma Kopretinkám i taťkovi , ať se vám dobře daří i vaří (i papá :)

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 23.05.05 08:35
Moc a moc gratuluji ...

dostala jsem se na internet až dnes a tak se zpožděním gratuluji Kopretince k tomuto krásnému štěstíčku … moc jsem na ni myslela a mám radost, že je to tu … je to pro mě radost o to větší, že se „malá Kopretinka“ narodila jen den po mých narozeninách a taky že já se toho svého „letňátka“ už taky nemůžu dočkat. Takže přeji oběma hodně zdravíčka a pohodičky.

LuciiK
29 příspěvků 23.05.05 08:49
Včera jsem navštívila Kopretinku v porodnici

a musím Vám říct,že se jim Lucinka náramně povedla !!!Je moc krásná,pusinku a bradičku má po mamince,tak doufejme,že bude i stejný LabužníkAle podle toho,jak krásně papá,nemusíme mít obavyMiminko mě tak nadchlo,že uvažuji o tom,že naší čtyřleté rošťandě Markétce pořídíme sourozence

manek  24.05.05 13:43
Kopretinko,

sice pozdě. ale lépe než nikdy!! :-) Připojuji se ke gratulacím a přeji hodně sluníčkové pohody tobě i mimču!!

(A teď se to odešle třikrát… :-D)

Manek

Kopretinko,

sice pozdě. ale lépe než nikdy!! :-) Připojuji se ke gratulacím a přeji hodně sluníčkové pohody tobě i mimču!!

Manek

Kopretinko,

Manek

Kopretinka
565 příspěvků 26.05.05 07:29
Díííííííííky

Všem Vám moc děkuju za Vaše blahopřání, za smsky, které jste mi posílali do porodnice a prostě za všechno. Už jsme doma, ale chytla jsem horečky (39,6) takže ležím a potím se, ale musela jsem se na Labužníka „doplazit“ a poděkovat Vám.

Takže ještě jednou DÍKY VŠEM a těším se brzy na chatu

Pár foteček z porodnice najdete "zde ":http://gansters.webpark.cz/lucik/index.htm

Kopretinka
565 příspěvků 26.05.05 08:40
?

"zde ":http://gansters.webpark.cz/lucik/index.htm ?

Kopretinka
565 příspěvků 26.05.05 08:40
Tak nic no

Tak postaru

http://gansters.webpark.cz/lucik/index.htm

Cuso
345 příspěvků 26.05.05 09:18
Pekne fotecky

A vidim ze aj celá rodinka je spokojná.:-) Nech vám to vydrží. A samozrejme nech mamine rýchlo zíde dole tá teplota.

Labužník nika02
94 příspěvků 26.05.05 09:47
Vítejte,

doma a hlavně ať je maminka Kopretinka zdravá, protože jí Lucinka moc potřebuje. Díky za krásné fotky, Lucinka je moc pěkná. Přeji celé kopretinkovic rodině zdraví a štěstí. A taky se těším na další fotky.

salgo
146 příspěvků 26.05.05 22:40
Všechno nejlepší, holky!!!

(a taky tatínkovi, samozřejmě). Hlavně zdraví, hezky klidné noci, žádné prdíky a ať vám dělá malá Lucinka jen a jen radost. Sice pozdě, ale srdečně přeje Salgo a snad (pokud přemluvíme tatínka) taky Lucinka (nebo Anička??)

penda
4752 příspěvků 18.05.06 07:23
Všechno nejlepší!

Malá Kopretinko Lucinko,

přeji Ti k Tvému významnému životnímu výročí všechno nejlepší.
Ať jsi stále obklopena takovou láskou a přízní všech kolem sebe jako doposud.
Ať Ti mamka upeče ten nejkrásnější narozeninový dort a ty jí dej pořádně zabrat s uklízením stop po něm.
Ať se brzy zbavíš plenek a nočník se stane „Tvým kamarádem“.
Ať při prvních krůčkách zažiješ spoustu krásných zážitků.
Ať Tě taťka s babičkami a dědy pořádně rozmazlují.
Ať jsi pro své rodiče pořád tím nejdůležitějším na světě.
Ať jsi hodně zdravá, šťastná a veselá.

To Ti přeje
labužnice Penda ;o)

penda
4752 příspěvků 18.05.08 12:01
Malé Lucce jsou už tři roky ...

… díky tomu, že dnes má náš děda narozeniny, vzpomněla jsem si zase na malou Lucinku, … to to letí, co? Tenkrát jsem bulela do polštáře, že bych taky chtěla holčičku a dneska ji mám … :o)

Tak, Lucí, všechno nejlepší!

Labužník Rachel02
234 příspěvků 18.05.08 18:26
gratuluju

Kopretinko, jsem tu nová, tak Tě neznám, ale vím, jaké je čerstvé maminkování Takže gratuluju ke slečně, přeju Vám hodně zdravíčka a pohody, ať to obě zvládáte na 1* Užívej si to, je to paráda

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz