Konina, koňské maso, maso z koně,........

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oskar
1 příspěvek 07.03.07 21:05
Konina, koňské maso, maso z koně,........

Je snad nemravné pojídat koňské maso?????????? Je horší nebo lepší než ostatní druhy mas???? Maso z koní se běžně prodává a v minulosti také prodávalo. Dokonce si dobře vzpomínám na koblihy smažené v koňském sádle. TAK PROČ K SAKRU NIKDE NEJSOU ŽÁDNÉ RECEPTY??????????­????????????????????????­??????????

Reakce:
penda
4752 příspěvků 08.03.07 00:04
;o))

Oskar si stěžuje tvůrcům serveru, že v kategoriích chybí koňské maso, aspoň tak jsem to pochopila já … tedy to, proč ten dotaz vkládá sem. ;o))
(kdykoli vidím jméno Oskar, vybavím si Oskárka od Dády Patrasové v jejích pořadech pro děti ;o)) )

Jenofefa
1315 příspěvků 08.03.07 09:01
Konina

Koňské maso jsem už hodně dlouho neviděla prodávat, takže asi to bude tím, že speciální recepty na koninu nikdo nevytváří a nereprodukuje. Máš-li dobré recepty, tak je sem dej, máš-li spolehlivý zdroj masa, tak dej do rubriky Kde koupit či sehnat.

Bali
1254 příspěvků 08.03.07 11:08
...

presmerujte tuto diskuzi sem: http://www.labuznik.com/forum_posts.php?…

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.07 11:29
Vladko,

já když vidím jméno Oskar, tak se mi vybaví Oskar ze seriálu Létající Čestmír
Odpor ke koňskému masu je uměle vypěstovaný. Pamatuji, že když jsme měli hluboko do kapsy a tudíž i do korýtka, táta nosil domů koňský točeňák.

Manana
1515 příspěvků 08.03.07 14:47
Konina

Hledá-li někdo RECEPT, jídlo nebo maso, tak snad umí číst a může se dočíst, že tady na Labužníku je na to dokonce celá rubrika HLEDÁM RECEPTY.
Nebo začneme psát dotazy Mimo mísu do Diet, žádosti na pepíčka do Kde se dobře vaří a Příspěvky k článkům do Pěstování a uchovávání surovin?
Asi to tak dopadne, protože svět je postmoderní a co se v něm dnes děje už tomu skoro odpovídá. A nejkrásnější ale je, že si nikdo nestěžuje a většině lidí to matení vyhovuje.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz