Konečně je tu-LÉTO!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jARKA77
141 příspěvků 26.06.08 03:11
Konečně je tu-LÉTO!

Možná, že to sem vůbec nepatří, ale chtěla bych všem labužníkům popřát krásné prožití vytouženého letního odpočinku. Jen doufám, že se tu zase sejdeme plni nových inspirací a hlavně zdraví

Jarka a Brumík

Reklama

Reklama

Reakce:

noskovice
1323 příspěvků 28.06.08 01:12
......leto........

Koukam, ze vam jeste nikdo nenapsal, tak to napravim ja! Jenomze je tu velky problem. Mne leto desne nici. Bydlim v miste, kde je i velke vlhko. Slusnejc je mi v noci, ale to musim spat, protoze rano jdu do prace, kde neni zadna klimatizace ani vetrak. Miluji hory, snih, jaro a nakonec i to leto, proto, ze po nem prijde zari a v zari jedu na Vysocinu!!!!!!!!!!
Takze vam oboum docela urcite dekuji za pekne prani. Ja to ty dva mesice nejak preziju a pridavam se s vasemu prani vsem Labuznikum. Ahojky Sona s Umbertakem

penda
4752 příspěvků 28.06.08 09:52
A k létu patří prázdniny ...

ty už u nás začaly před týdnem, kdy Jája donesl vysvědčení (ve škole se mění okna, proto ten dřívější konec školního roku) … a 4 dny na to prolítl Jája bazénovými schůdky - otřes mozku, rozbité koleno, hlava a loket a zlomená spodní čelist … naštěstí se to obešlo bez šití a v nemocnici si poležel jen dva dny. Ale tu hrůzu, co jsem cítila, když jsem ho viděla, budu mít v sobě navěky. …
Takže taky všem přeji pěkné léto, prázdniny a v září ve zdraví na viděnou!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz