KONEČNĚ JE JARO!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AbiesAlba
400 příspěvků 21.03.06 11:18
KONEČNĚ JE JARO!

Sice jen kalendářní, ale mám z něj radost. Kamarádce na zahrádce vystrkují prstíky krokusy a jeden už dokonce kvete!
Jak je vám ostatním po dlouhé zimě? Máte taky rádi jaro? A jaké roční období se vám líbí nejvíc a proč? :)

Reklama

Reklama

Reakce:

lucyje
1 příspěvek 21.03.06 15:31
JAROOOO

Už se taky těším, jak konečně zmizí sníh a všechno se zazelená a rozkvete - už aby to bylo
Já miluju teplíčko, takže přes zimu trpím - zvládám ještě zimu na horách, ale to jen tak 14 dnů
Proto přeji nejen sobě, ale i vám všem spoustu slunečních paprsků a krásných prosluněných dnů

Ivo
1045 příspěvků 21.03.06 16:25
Je to snad poprvé....

…kdy už vzývám všechny svaté, ať s tím místním klimatem něco udělají. Poprve v životě toužím po tom všem, co probouzí přírodu a spoléhám tím zejména na jednu věc - že lidé k sobě budou příjemnější a milejší…v poslední době jsem měl pocit, že jsem na stránkách zimního království Yvonny Přenosilové.

airan
652 příspěvků 21.03.06 16:56
jaroooo....

je mi jako medvedovi, probouzim se k zivotu

Alec
84 příspěvků 21.03.06 17:29
...

I já už se těším,až konečně vysvitne slunko a ze vzduchu bude vonět jaro.Steně tak,jako má podzim vůni tlejícího listí,tak z jara je cítit probouzející se energie snad všeho živého.Stačí jen zavřít oči a poddat se tomu kouzlu…

DanaJ
1136 příspěvků 22.03.06 16:21
Jeden lyžařskej

Víte, jak se pozná jaro?

. . .

Na sjezdovce bude vidět až do deseti hodin.

.

PS: Abych řekla pravdu, sníh mám ráda, ale těch 60cm už mě letos vůbec nebaví. Leze na mě jarní únava. Včera mě trochu rozveselilo jarní sluníčko, tak jsem se hned šla proběhnout, ale chtělo by to, aby začlo něco pučet. Je to dlouhý.
Slyšela jsem, že už ani sjezdaři nejezdí tolik do hor, i když je tam spousty sněhu.

Labužník Triss
160 příspěvků 22.03.06 22:05
...

Slysel nekdo z vas Ladovskou zimu od Nohavici? „to mokdy bily svinstvo pada mi za limec, uz ctvrty mesic v kuse furt prosinec“ „a decka maji uz zmrzle kosti, sankuji uz jen z povinnosti“

AbiesAlba
400 příspěvků 23.03.06 07:11
Triss,

Na Nohavicových stránkách jsou dokonce písničky ke stažení zdarma . A je tam i Ladovská zima.
Ale přestože u nás včera ráno sněžilo (a dost nechutně ), bylo ve vzduchu cítit jaro… Už nám určitě začne…

Labužník Triss
160 příspěvků 23.03.06 20:49
...

Ladovskou zimu jsem si samozrejme stahla

AbiesAlba
400 příspěvků 29.03.06 12:09
...

A vypadá to na záplavy, to radost nemám
My sice bydlíme dost nahoře, ale máme hodně kamarádů, příbuzných a známých, kteří to štěstí nemají…

daga
30 příspěvků 30.03.06 09:56
Jaro

začíná opravdu krásně. Zatím voda ve sklepě,rybník na zahradě,
po projití dvorečkem jsem jak blátulák.
Travička začíná chytat zelenou barvu a je to veselejší.

DanaJ
1136 příspěvků 30.03.06 11:56
Voda

Doporučuji všem si letos pořídit rybářské holiny. Ty nad prsa. Bude to ještě „sranda“.

kamilio
551 příspěvků 30.03.06 14:22
Jaro

No jaro sice tak trochu je, ale co mé bylinky na bylinkové zahrádce? Skromným odhadem to tipuji na vrstvu tak +1 m vody 4°C teplé. Doufám, že mě ryby ty bylinky nesežerou a současně doufám, že až voda opadne, ze se tam nějaká rybička v nějaké prohlubní tak 40 - 50 cm dlouhá najde. Úplně jedno, co to bude, stejně skončí na pekáči, doufám.

penda
4752 příspěvků 30.03.06 14:37
To my

máme ještě na zahradě tak metr zledovatělého sněhu, ploty zničené z obou stran…jaro u nás vidím tak někdy na konci května ;o((

Podskalacka
109 příspěvků 30.03.06 15:32
Že musíme chodit

v blátě a dlouho asi ještě budeme? Nevadí. Těm ptáčkům, těm už zobáčky nezacpete. Všimli jste si, jak ráno řádí? Když je slyším, déšť nedéšť, vím, že jaro je tady. V zahrádkách už vidím sněženky, talovíny… - důvodů pro optimismus plno, ne?

DanaJ
1136 příspěvků 31.03.06 07:02
Jo jo, kyťule se u nás taky tlačej...

…Koukaj už sněženky a bledule. Lezou už i narcisky. Babička jich má pár u baráku, je jim teplo tak jsou už tak 10cm vysoké.

Vali
1326 příspěvků 31.03.06 08:16
...ach jo...

to se máte, u nás „tlačí“ něco jiného … povodňová voda… držte palce, ať to dobře dopadne…dík

marmelada
1643 příspěvků 31.03.06 08:26
Vali a ostatní,

které ohrožuje zase voda. Moc držím palce a přeju hodně sil k překonávání překážek.

Podskalacka
109 příspěvků 31.03.06 12:36
Soucítím s těmi,

kdo se musí tohoto jara spíše bát. Svitava je klidná řeka, ale také ji letos nepoznávám. Naštěstí tady materiální škody nebývají veliké. Snad už se to změní - dnes se mi zdálo, že řeka začala klesat (tak o deset čísel). Přeji klidný víkend!

AbiesAlba
400 příspěvků 31.03.06 12:49
Podskalačko,

ty bydlíš u Svitavy? My na ni s manželem chodíme celkem často chytat, je to moc krásná řeka, ale takto divokou jsem ji viděla včera poprvé. Mrazilo mi v zádech, když jsem viděla zídku u splavu v Obřanech, která je normálně vysoká 3 metry, a bylo tam vody až po její okraj… Splav vlastně vůbec nebyl vidět… A včera už tam taky začala klesat voda, ale stejně je to hrůza.

Podskalacka
109 příspěvků 31.03.06 17:25
Jedle bělokorá,

Svitavu vídám až od Novohradského mostu nahoru. V Adamově se prý pěkně rozběhla i po silnici.

AbiesAlba
400 příspěvků 31.03.06 17:38
Podskalačko,

jé, tak tam to neznám.

AbiesAlba
400 příspěvků 01.04.06 18:52
K povodním

Zajímavé studie naleznete tady a zde

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz