komu se neleni tomu se zeleni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gourmessa
1 příspěvek 10.09.03 14:00
komu se neleni tomu se zeleni

Najit dobrou retauraci se muže zdát jednoduché, ale pokud mate chut na něco opravdu delikátniho a výjmečného s dokonalým interierem a servisem, tak v tom případě to chce probudit gurmanské smysly. Mam pro Vás typ, spíš pro ty¨, kteří by si chtěli poškádlit chutové bunky něčím opravdu výjmečným u rodineho krbu. Budu mluvit o jedné z nejlepších kuchyní na světě. ó ty slavná a krasná zemi italská, kolébko Římanů, těstovin a výborného vinného moku.Kolik variací skrýváš ve svém kulinářském umění kuchyně,kolik vůní. Takže teď rovnou k věci, určitě víte kolik času Vám zabere taková „obyčejná“ příprava večeře a toho nádobí… mám pro Vás tip jak okouzlit celou rodinu výjmečným pokrmem a v krátkém čase… o.k., určitě Vám hlavou běží otázka „no jo, recepty by byly, ale kde proboha seženu všechny ty suroviny?“ …Stejné otázky jsem si do nedávna kladla také já, ale mé oči zvídavé jednoho dne zbystřily docela maličký obchůdek v Italské (rohový dům Italské a Římské - vchod je v Římské), kde jsem našla vše co jsem postrádala, z těstovin tam najdete snad všechny formáty,olivové oleje, vína,pesto…, to nedůležitější je,že mají originál Parmskou šunku i šunku S.daniele…lahůdka! Také jsem tam zakoupila kousek čerstvě nakrájeného nádherně uzrálého Parmigiano-Reggiano (parmazán), prostě dokonalá prodejna v italském stylu pro nás mlsné jazíčky, …přátele byly z mé večeře unešeni. A to důležité, mají rozumné ceny. Mají také webové stránky www.regourmet.cz , plné receptu a spousta informací o italské gastronomii.
Přeji z celého srdce dobrou chuť!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 11.09.03 13:20
Stejná krevní skupina

jako já, podle toho nadšení pro italskou kuchyni. Děkuji za typ.

Labužník zita02
7 příspěvků 20.10.03 11:05
Souhlasím,

že více než polovina úspěchu při vaření závisí na kvalitních surovinách. Dobrý obchod s italskými ingrediencemi a pochoutkami je též v Perlovce, tedy v Perlové ul. v Praze 1.

Labužník zita02
7 příspěvků 20.10.03 11:05
Souhlasím,

že více než polovina úspěchu při vaření závisí na kvalitních surovinách. Dobrý obchod s italskými ingrediencemi a pochoutkami je též v Perlovce, tedy v Perlové ul. v Praze 1.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz