Kokosová roláda z cukrárne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 15.08.08 07:47
kokosová roláda z cukrárne

Ahojte Labužníci, hľadala som na Labu kokosovú ropládu, ale väčšina je nepečená alebo iná ako hľadám. Nemáte niekto recept na roládu, ktorá sa predáva v cukrárni ? Normálne piškótové cesto (bez kakaa) potreté hrubšou vrstvou lekváru, vo vnútri asi žĺtkový krém, ale nie úplne ako do krémešov, asi s niečím zmiešaný a celé obalené v kokose. Ďakujem.

Reakce:

anickav
2904 příspěvků 19.08.08 13:09
Ahoj Gaburiatko,

ja by som si tipla, že ten krém je taký obyčajný vanilkový, nadstavovaný - vanilkový puding a maslo…(viac masla).
 A.

gaburiatko
739 příspěvků 25.08.08 21:07
anickav

Dakujem za radu, ale nezda sa mi, ze ide o nadstavovany krem, ten robievam casto. Krem v tejto rolade sa mi zda akoby nadstavovany a zmiesany s vyslahanou slahackou, je proste taky iny. Ale nevadi, skusim roladu s nadstavovanym kremom a uvidim ako to bude chutit :)

anickav
2904 příspěvků 26.08.08 14:32
Gabu,

neviem, do ktorej cukrárne chodíš, vtip je možno v tom. Tých výrobní je kopa a zrejme už aj receptúry nie sú jednotné, ako za onoho času. Spomínanú roládu som naposledy jedla asi pred 5 rokmi…Momentálne mi chutia v cukrárni iba veterníky s karamelovou a normálnou šľahačkou a tie tiež všade vyzerajú rovnako a rovnaké nie sú!
Ahojky, žabka!
 A.

penda
4752 příspěvků 29.08.08 08:05
Gabu,

pošlu Ti recept přes PM, ale musíš mít strpeníčko, nevím, kdy mi malá dá tolik času, abych se k tomu dostala …

gaburiatko
739 příspěvků 29.08.08 19:11
vladka

dakujem Ti a cakam na receptik :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz