Knížky, které možná sháníte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka7
208 příspěvků 30.09.05 12:12
Knížky, které možná sháníte

Vážení, právě jsem se k vám přihlásila jako nováček. Při pročítání různých dotazů, dovoluji si vás upozornit, že jsem na různá témata vydala několik knížek, které Vám pomohou mnohé dotazy vyřešit.(V plánu mám několik dalších.) Dovoluji si vás upozornit na moje brožurky, které jsou v každém knihkupectví, každá cca za 130,–Kč s mnoha recepty a fotografiemi,které jsou prací mého manžela.
1. J.Teplíková: Hlíva ústřičná-nedoceněná houby současnosti s 120 recepty.
2. J.Teplíková:Hou­by známé a exotické.(23 druhy pouze pěstovaných! hub) S 306 recepty.
3. J.Teplíková: Zázvor v kuchyni. S 277 recepty.
4. Před odevzdáním je Chřest a příští rok Olivy
Pokud máte dotazy, ráda vám odpovím.

Reklama

Reklama

Reakce:

petromil
90 příspěvků 30.09.05 17:01
jarka7

četla jsem všechny tvoje knihy a jsou velmi pěkné,po přečtení knihy o houbách jsem dostala velikou chuť vyzkoušet pěstování méně známých hub,těším se na další knížky

Jarka7
208 příspěvků 03.10.05 16:20
...

Petromilo,
díky za reakci i pochvalu mého snažení. Nejde mi o slávu, ale o jednoduchou propagaci nových věcí.
Pokud budeš mít nějaké konkrétní dotazy k exot. houbám a ostatním tématům(pěstování, konzervování, dodavatele :,-(by,detaily…) napiš na adresu:
J.teplikova@bvx. cz u mailu jsem non stop. Těším se Jarka Netajím ani mobil: 602 50 40 37

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz