Kniha Apetit ... vyšla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eleeen
1127 příspěvků 31.03.05 09:43
Kniha Apetit ... vyšla

a jsem docela smutná. Asi jsem zbrkle řádně neprohlédla inzerát v posledním čísle časopisu Apetit.
Kniha je totiž svázaných 6 čísel loňského roku. Vzhledem k reklamě, kterou tomu věnovali, jsem očekávala řazený soupis všech receptů za uplynulý rok - tedy něco takového jako „ROČENKA“, ale bohužel.
Takže kdo si časopis pravidelně kupuje, je zbytečné si toto pořizovat.
Ovšem pro ty, kdo časopisy nemají, je to skvělá šance, jak je získat za méně než poloviční cenu…

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 31.03.05 10:24
Skoda

Ja si o ni zazadala, ale zase ty casopisy mohu poskytnout dal a usetrim si misto v knihovne. A nebo je to takova silna knihajako vsechny secity dohromady? Je cas to jeste zrusit a tak budu rada za vase nazory. Dik

rosnicka
262 příspěvků 31.03.05 10:43
tak to me mrzi,

mam sice vsechny Apetity, ale recepty jsou v nich dost neprehledne, tak jsem cekala knihu receptu nejak serazenou..no, zkusim na to mrknout, ale co jsi tady psala me zklamalo. Opravdu je to svazanych 6 cisel?

Eleeen
1127 příspěvků 31.03.05 12:17
...

opravdu, včetně titulek a reklam. Prostě seřadily 6 čísel za sebe, uřezaly tomu hřbety a slepily znovu do nových desek. Dokonce je nahoře napsáno: 6 ČÍSEL ČASOPISU ČERVENEC AŽ PROSINEC 2004. Podle mě to hovoří za vše.
Jak jsem již psala, čekala jsem bezva kuchařku a nic…

Labužník Sarka
433 příspěvků 31.03.05 13:28
prijdou o lidi

S takovou nema cenu si delat predplatne a ani kupovat casopis. Pockam a oni mi potom vydaji „rocenku“ Apetitu. To je 6×39 to je 234,–. Pokud pocitam dobre. A toto stoji kolem 100,–? Nema cenu si pockat dalsiho pul roku nebo rok na dalsi svazany kus.

Eleeen
1127 příspěvků 31.03.05 14:06
hihihi

to není „ročenka“, to je „půlročenka“, ale spíš bych to napsala jako „SVÁZANÉ VÝTISKY“.

Labužník Sarka
433 příspěvků 31.03.05 14:16
sorry

Eleeen, mas pravdu. Ja to tak myslela, ale blbe napsala.

Jenofefa
1315 příspěvků 31.03.05 21:53
Díky, Eleeen,

za varování. Byla jsem dohodnuta se sestrou, že mi tu knihu koupí, protože jsem byla mimo Prahu. Tak jsem ji včas zarazila, chtěla si ji koupit taky. Koukla na to, zjistila to samé, co píšeš - 6 svázaných sešitů - těch samých, co už máme. Tak to nekoupila - diky za upozornění

mazy
19 příspěvků 16.05.05 08:54
...

to je pekne podle … chtel jsem si ji taky koupit. podle informaci v casopise to vubec nemelo byt neco takoveho, jak tady pisete :/

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz