Kmenoví labužníci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mrtvola
1394 příspěvků 18.10.08 05:59
Kmenoví labužníci

se sešli na jen-tak setkávní v soudružském duchu. Na uvítanou zapěli s opravdovým proletářským zápalem píseň Píchni ho, řízni ho, pusť mu krev. Pak se poklonili svému velkému vzoru Josefu Visarionoviči a opili se teplým pivem. Pardon podměrečným. V bratrském internacionálním duchu probrali opětovné řádění revanšistické mrtvolné fronty a soudruh Manek hrdinně prohlásil: „Mír Labužníka uhájíme se zbraní v ruce.“ a „Smrt velkoburžoasním mrtvolám, které tyjí z mozolů naší labužnické pracující třídy!“.
Soudružka Danda pak v pokrokovém duchu informovala masy pracující labužnické třídy o tom, že byl vyhlášen nesmiřitelný boj za mír proti všem nebožtíkům a proti vzdělancům. Spolu se soudružkou Matějkovou vyhlásila: „To by taky tak hrálo, aby se nám tu roztahovali, intelektuálové zatracený. Do dolů s nima! Uran rubat!“

Reklama

Reklama

Reakce:

ewa
600 příspěvků 18.10.08 06:13
Mrtvolo,

tohle snad nemáš zapotřebí.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 06:16
Fakt Tě mám ráda :-)

Jinjorka
112 příspěvků 18.10.08 06:31
Zase málo zalepená klávesnice:-(

Mrtvolo…promiň…ale čteš někdy to co píšeš?Pár bezva lidiček se sejde na pivku a povídají si o jídle…a Ty tady z nich děláš soudruhy a soudružky Stalinovce?Jsi vážně jen ubohá mrtvola…nic víc a nic míň.Ti lidé jsou přátelští a o zášti si rozhodně nenechají ani zdát a to je dobře…protože na tu tady opravdu stačíš Ty.Už by bylo na čase,aby Ti odpadly horní hnáty a nezvládla jsi obsluhovat klávesnici.Nebo ještě lépe…aby moje lepení přes klávesnici začalo lépe fungovat a já neodepisovala na naprosté bláboly nějaké mrtvoly

Jinjorka
112 příspěvků 18.10.08 06:41
Ještě...

Je mi Tě vlastně docela líto,že nedokážeš připustit,že pár lidí by se mohlo sejít jen proto,že se spolu chtějí pobavit …potěšit a popovídat.Myslím,že tam …jak je znám…nebyla rozhodně debata o mrtvolách :-))))

matejkova
79 příspěvků 18.10.08 06:51
mrtvolo,

jsi už trapná!! Vrať se do hrobu!

tea63
935 příspěvků 18.10.08 08:14
Matejkova

Ty se prosím vrať do svého hrobu, kde máš uložené recepty. Na Labužníka jsi nepřispěla ani jedním.! Tvoje komentářová účast na Labu je nulová. Nechápu, proč se objevíš vždy, když vzplane nějaký ohýnek, půtka apod. a začneš dělat dusno. Možná koníček, zvýšení adrenalinu. Nerozumím…

tea63
935 příspěvků 18.10.08 08:58
Jinjorko

Co s tím Tvým komentářem?… Do koše! …Na nic jiného to není…bohužel…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 15:18
Řekněme si to takhle:

Zoufale trapná, ještitná a navíc - řekněme - s úspěchem se dá pochybovat o tvém duševním zdraví… Jak jsi řekla, mozek opravdu vyhnije jako první. Danda sice zvolila nešťastná slova (staří kmenoví labužníci nejsme, ti jsou díky takovým opruzům, jako jsi ty, již dávno pryč), nicméně ty, ve své nadutosti, jsi je opět převrátila jako rukavice a domyslela si k nim něco ze svého jistě pohnutého života. Tady člověk nemusí dělat nic, ty se odepíšeš sama.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 18:00
Manku :-)

ta slova byla napsána záměrně a reakce splnila mé očekávání :-)

Mrtvolo, nevím jak jsi se dopídila k nějakým jménům, ale celý příspěvek svědčí o tvé bujaré představivosti :-), jen na doplnění - v té době, které máš stále ještě plnou hlavu, a která, doufám, nenávratně skončila, jsem přišla v těch zařízeních o část blízké rodiny, právě díky těm, které tak znalecky popisuješ.

Frantiska
927 příspěvků 18.10.08 20:55
...

uzasne, par lidi se sejde na pivko a hned je malem upali

a urcite si nekteri lide mysli, ze se tam nebavilo o nicem jinem nez o nich

troska soudnosti by teo a mrtvolo neskodila

tea63
935 příspěvků 18.10.08 20:57
Dando

pokud jsi zvolila slova záměrně, odvedla jsi vynikající práci a výsledek splnil Tvá i má očekávání. Příspěvku Mrtvolky jsem se smála asi hodinu, protože trefnější už opravdu být nemůže.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 21:03
Ovšem,

madam Vykostěná má opravdu vytříbený smysl pro humor a ty vytříbený vkus, proto se tak perfekteně doplňujete. Asi jste moc četly Jiráska a teď si hrajete na „Proti všem“, že? Jde vám to zatím docela dobře.

Frantiska
927 příspěvků 18.10.08 21:06
teo

tak ja osobne se hodinu smeji jen pri sledovani Cerveneho trpaslika … no ale kazdy to mame jinak

tea63
935 příspěvků 18.10.08 21:13
Františko

jestli Ty ses příliš neupnula jen na toho trpajzlíka a ostatní Ti neuniká…

tea63
935 příspěvků 18.10.08 21:16
Mánku

vždyť jsme také šikovné holky.....

Vali
1326 příspěvků 18.10.08 23:00
......

Jiří Krampol:

Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně.
Pravdu o tom, že je blbcem,
blbci říkáš zbytečně.

mrtvola
1394 příspěvků 18.10.08 23:16
Opravdu mě těší,

že tento příspěvek splnil svůj úkol

mrtvola
1394 příspěvků 18.10.08 23:17
Jo, Dando,

tím se dnes chlubí skoro každý, zvlášť tam, kde se to nedá dokázat

Frantiska
927 příspěvků 18.10.08 23:25
...

mrtvolo je az neuveritelne kolik mas v sobe zloby a nenavisti

nechtela jsme sem nic psat, ale jak je clovek vzdycky v sobotu unaveny tak resi takove kraviny

klaaarka
222 příspěvků 18.10.08 23:26
zírám

Teda vám tím „kmenoví“ fakt šlápli na kuří oko… nějak nechápu, proč? A přitom to Danda původně napsala se smajlíkem, já jsem v tom teda nic nenašla… holt kdo chce, najde asi negativní podtext v čemkoli

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.08 23:32
mrtvolo :-)

zaplaťpánbů, že už se v dnešní době nic dokazovat nemusí :-), ale u nás doma platilo a stále platí, že největší prohřešek je lhaní :-)

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.08 00:31
Mrtvá dámo,

pouč blbého Mánka, jakýže to měl ten příspěvek splnit úkol? Jestli jsi chtěla naznačit, že prostředí stranických schůzí dobře znáš, tak ano, splnil, věříme ti. A dobře tu červenou knížečku opatruj, jak to tak vypadá, bude se ti zase brzy hodit!!!

mrtvola
1394 příspěvků 19.10.08 00:37
Vždycky se najde

nějakej chytrej, co se nechá vyprovokovat

Frantiska
927 příspěvků 19.10.08 00:39
mrtvolo

no me prijde ze ty se nechas vyprovokovat prvni a casto i driv nez nekoho vubec napadne te prokovat

HelenaL
98 příspěvků 19.10.08 00:51
Múdrejší ustúpi

vždy platilo a stále platí, nech hovorí kto chce čo chce. Preto si myslím, že jediným riešením tejto „vojny“ je prestať reagovať. Posledným príspevkom mrtvola len potvrdila o čo jej od začiatku ide.

muso
118 příspěvků 19.10.08 00:42
Ty náš drahý nebožtíku

Co ti na tvoje chování tak říct? Jsi tak hloupá, nebo pokroucená osudem? Prostě, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, no a ty už jsi na dně. Tak tam zůstan a přestan nás tu prudit, kdo o tebe tady stojí? 10 Terrinek je mi milejších, než tvoje chvástání o ničem. A černý humor, kterým se tu oháníš, najdeš na jiném vebu. Moc Tě prosím, neodpovídej mi, já nemíním víc na Tebe reagovat. Já se za Tebe stydím

tea63
935 příspěvků 19.10.08 01:47
muso

ještě odplivnout si. To jsi zapomněla…

karminek
757 příspěvků 19.10.08 01:57
jak

znám Musso tak by si určitě neodplivla.Je opravdu naštvaná

tea63
935 příspěvků 19.10.08 02:11
To je mi líto

ráda bych pomohla, ale to bohužel není v mých silách…

karminek
757 příspěvků 19.10.08 02:13
teí

je a ty to víš

tea63
935 příspěvků 19.10.08 02:26
Karmínku

já jen vím, že nic nevím. Ale sranda s vámi je velká, to jo.

HelenaL
98 příspěvků 19.10.08 02:41
Vidíte,

zabávajú sa. Neprestanú, kým si ich budeme všímať.

Frantiska
927 příspěvků 19.10.08 02:46
...

neni teo nahodou puvodni nick mrtvoly?

HelenaL
98 příspěvků 19.10.08 02:50
Aj mne sa zdá

že ide o jednu a tú istú osobu.

Jinjorka
112 příspěvků 19.10.08 04:40
No...už jsem se ptala dávno..

Jsou vždy pod stejnám receptem…a tolik Tea obhajuje mrtvolu…že pokud by jí upadla průdušnice…určitě by za ní i dýchala…ale prý ne:-)…no kdo ví…Teo…kdyby to šlo…hodím to do toho koše sama…aby ses nemusela namáhat s odepisováním…není to totiž pro Tebe,ale pro ostatní:-)

mrtvola
1394 příspěvků 19.10.08 05:14
Já to chápu,

pálí vás žáha, že nevíte kdo je kdo a ani z které strany to příště přijde. Ale tea není já a já nejsem tea.
Hádej, hádej hadači

Frantiska
927 příspěvků 19.10.08 05:18
...

me zaha teda nepali a co ma prijit tve vylevy? no to jsme si snad zvykli

jen mi prislo ze jste uplne stejne

karminek
757 příspěvků 19.10.08 17:40
teí

jsem rád že se bavíš

pekarka
410 příspěvků 20.10.08 08:47
Já zírám

Tak jsem si přečetla ten blábol a nestačím zírat. Buď Ti přeskočilo , nebo jsi nemocná. Já všechno říkám na přímo, ale já se Ti vážně divím......

Labužník handula02
634 příspěvků 20.10.08 13:47
...

teda co se tady poslední dobou děje........ každý týden na Labužníka nakouknu, vyberu si nějaký recept, ale ani se mi nechce diskutovat, když to tady tak vidím, už to není co to bývalo

karminek
757 příspěvků 20.10.08 21:04
Handul

neboj se,piš co ti klávesnice dovolí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz