klobásová kytice k narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaira
43 příspěvků 27.04.05 17:05
klobásová kytice k narozeninám

Můžete mi poradit chci udělat kytku pro strejdu ale klobásovou nemáte někdo návrh jak postupovat a co se do kytky všechno hodí,nemáte třeba obrázky nebo web stránky.dík Kamča

Reklama

Reklama

Reakce:

DanaJ
1136 příspěvků 28.04.05 12:01
Klobásová kytice

Zaběhni se domluvit do květinářství. Určitě Ti tam kytici s klobás uvážou. Prostě se s nimi domluvíš a třeba své klobásy doneseš a oni tam doplní nějaký to lísti a tak.

penda
4752 příspěvků 28.04.05 12:35
Danuš,

já si myslím, že kaira měla asi na mysli jinou kytici z klobás, teda aspoň já to pochopila nějak tak, jako např. kytici z listového těsta, kterou jsem sem poslala, je to asi dva dny..prostě kytku, která je celá poživatelná a z těch buřtů by se klidně daly vyřezat tvary kytek apod. Čili když už přidat něco zeleného, tak např. naťovou cibuli.. ;-))

kaira
43 příspěvků 28.04.05 18:45
...

Díky moc už jsem skočila do květinářství a paní byla moc ochotná.Zítra ji budu mít hotovou.Dík Kamča

Labužník Sarka
433 příspěvků 29.04.05 23:31
kytky

Ja jsem delala kytku z cigaret(uz nevim komu) a pro dceru nasi kamaradky z lizatek. Holka se mohla zblaznit radosti. Ovsem je to pekna paplacka.

penda
4752 příspěvků 30.04.05 02:46
šárko,

cigaretovou kytku mám taky za sebou k padesátinám, poctivě jsem natírala špejle na zeleno, poté ještě přetřela bezbarvým lakem a přidrátkovala cigarety…a to extra uvázání do kytice mi dělala kamarádka (šéfová zahradnictví)…a kytka měla tu výhodu, díky bezva uspořádání špejlí, že sama stála, ale nevím, jestli bych se k něčemu takovému ještě nechala ukecat, protože, jak říkáš, to byla opravdu piplačka… ;-)

Lassienka
409 příspěvků 01.05.05 14:15
...

My teď takhle domouváme zeleninovou kytku pro šéfovou a v dobrých vazárnách květin to fakt není žádný problém. Stačí jen říct cenový limit a oni si i nakoupí suroviny, aby to bylo pěkné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz