Klikací odkazy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 25.11.09 11:15
Klikací odkazy

v diskuzním fóru, Pepíčku, už „neklikají“. Chybička nebo účel? :)

Reakce:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.09 21:51
odkazy kdekoliv

Pepíček v tom vkládání odkazů nadělal docela zmatek, jeden neví, kam to jak vložit, aby to odkaz byl… Chtělo by to zase sjednotit!!!

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.09 09:32
klikací odkazy,

mě jdou, tedy zatím. Mám uloženou šablonu a do ní jen překopíruju jiný odkaz a přepíšu klikací text.
Ta šablona vypadá takhle:
Tím http začíná adresa odkazu, končí uvozovkami a mezi > < je klikací text který se objeví místo té adresy.

Podobně je to s obrázky:

Adresa je opět od http, pak je šířka a výška obrázku, zarovnání (tady je na pravou stranu), tloušťka rámečku a v uvozovkách je text, který se zobrazí, když se obrázek ztratí, nebo je má někdo zakázané. Je to i kvůli nevidomým, těm se jen přečte co tam má být za obrázek. Rozměry obrázku je dobré dávat kvůli jeho případnému zmenšení. Zvětšovat tím malý obrázek není dobré, určitě bude vypadat tím hůř, čím větší zvětšení to bude.
Musel jsem to sem dát jako obrázky protože jinak se ten popis aktivuje a je vidět jen výsledek.
Snad to pomůže při vkládání. Špatný je, že u receptů není zobrazení náhledu při vkládání. Je to trochu adrenalin jestli se nevloudila chybička a všechno bude vidět správně.
Pro vyzkoušení je to dobré právě tady. Je tu možnost náhledu a tak je hned vidět, jestli se zadařilo a jak to vypadá.

hafca 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.09 08:34
...

Tak jsem zjstil, že ani to co jsem napsal nefunguje všude.
Pepíčku, nešlo by s tím něco udělat? A přidat možnost náhledu u příspěvků k receptům i jinde?
Děkuji hafca

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz