Kenny a sýrová histerie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tasma
415 příspěvků 16.02.06 11:30
Kenny a sýrová histerie

Příspěvek Kennyho v deníčk se mi moc líbil. Teď je ze mne sýrová histerka. Sýry v teplém stavu totiž miluji, a není to proto, že si chci dokazovat, že na to mám. Ovšem k velké nelibosti mé staré tety, která tuto novotu nezná, jelikož za jejího života se sýry konzumovali vždy jen ve studené formě. Tudíž kdykoli má přijet na návštěvu, jakékoliv pokusy spojení masa a sýru z jídelníčku vypouštím.
A co vy? Také jste propadli sýrové histerii, nebo zastáváte názor, že sýr patří pouze jako desert po dobrém jídle ke kvalitnímu chutnému vínu?

Reakce:
Ivo
1045 příspěvků 16.02.06 12:33
Tasmi...

…jak Tě mám rád, tak se musím přiznat, že jsem Tě příliš nepochopil. Ale to bude asi tím, že jsem už od rána nějaký retardovaný.....:-)))

Tasma
415 příspěvků 16.02.06 13:03
Ivo,

..jednoduše - Kenny ve svém deníčku s příspěvkem pod názvem Filipika proti sýrové hysterii píše, že je zá:,–(ně proti tepelnému zpracovávání sýrů a má tetička má ten stejný názor. Ovšem já sýry v teplém stavu miluji a v kuchyni je také velmi často používám. Tak mě jen zajímal názor ostatních - zda je to velké prznění pokrmů a sýrů či nikoliv.
Taky tě mám ráda.

sim
293 příspěvků 16.02.06 13:12
histerie

Tasma,
dobre ze mna a mojho kolegu Kenny nepozna, pretoze inac by napisal nieco skaredeho o nasom obcasnom obednom menu - Hermelinovej samovrazde.
recept je jednoduchy, nakladany hermelin so smazenym hermelinom.
Kennyho clanok - na jednej strane ma tiez desi, co vsetko ludia jedia, napr. nemam rad kecup. ale pisat clanky o tom, ze to co nemam rad smrdi ako kanal je divne.
zober jeho clanok a namiesto syr tam napis sol, muka, lekvar, vajcova polievka a bude to to iste.

Ivo
1045 příspěvků 16.02.06 13:36
Hysterie...

…já bych zde nechtěl podněcovat protiKennyovské nálady. Faktem však je, že extremismus v jakékoliv podobě nemám rád. A Kenny nás (některé) svými kategorickými deklaracemi žene někam, kde (někteří) nechceme být. Já chci do různých pokrmů přidávat různé sýry a myslím si, že nepáchám nic zločinného ani zavrženíhodného, nestydím se za to a navíc mi to i chutná. Ale jak říká Kenny, ti nemajetní to mají jednoduché, ti nemají co posrat - ty vole, to je ale šu…

sim
293 příspěvků 17.02.06 17:56
2ivo

pozri sa na to inac. z jeho prejavu je jasne, ze chce len provokovat. neverim, ze chce ziskat uznanie ako autor receptov, pretoze zvolil zamerne mensinovy styl…
ked povies hocico, iba sa rozculis a spravis mu radost. ak nie je Tvoja krvna skupina, radim ignorovat :-)))

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz