Kdo cetl v casopisu o Labuzniku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 04.02.04 09:53
Kdo cetl v casopisu o Labuzniku?

Dnes mne napsal muj vnuk z Ceska:

„Babicko, ted jsem v casopise CHIP videl recenzi na Labuznika.
A bylo tam, ze tam pisou i krajane ze Svedska, Kanady, Francie Nemecka a Lucemburska.“ Vite, nebo cetl to nekdo z vas?

Reklama

Reklama

Reakce:

Xym
65 příspěvků 05.02.04 09:14
re:Kdo cetl v casopisu o Labuzniku?

V Chipe zvyknu hodnotit stranky, ale nevidela som to

Mamut
147 příspěvků 05.02.04 09:53
...

Ja som to videla, ale pravda je taká, že šlo o recenziu stránky www.recepty.cz a Labužník tam bol spomenutý len dosť okrajovo pre porovnanie, ale nebol nijako hodnotený. Uvádzam plné znenie:
Labužník (www.labuznik.com)
Jedním z nejvýraznějších konkurentů webu Recepty.cz je virtuální kuchařka Labužník, jejímž základem jsou kvalitně zpracované recepty roztříděné do několika desítek kategorií (předkrmy, polévky, bezmasá jídla, studená kuchyně apod). Vybírat zde můžete z více než deseti tisíc receptů posbíraných z rodinných sešitů, předávaných z generace na generaci v několika desítkách rodin. Dalším zdrojem informací jsou knihovny a sbírky gurmánských časopisů z celého světa. Zajímavostí je, že popisovaný web tvoří krajánci z Ameriky, Kanady, Lucemburska, Austrálie nebo Švédska. Díky různým časovým pásmům tak probíha aktualizace témeř po celých 24 hodin.

pepicek
1309 příspěvků 05.02.04 10:17
díky mamut

tak to nenapsali nic nového, tohle je text, který jsem psal pro softwarové noviny skoro před rokem … abyste viděli, jak jsou v Chipu originální, tak se podívejte na původní text A Chipe, ty se styď!

pepicek
1309 příspěvků 09.02.04 22:02
další zmínka o Labužníku, která mi unikla

při hledání ve vyhledávači google se mi podařilo najít i tuto recenzi na Labužníka, opět z pera páně Bittnera, kde nešetří chválou. odkaz: Novinky .

Nedá mi, než parafrázovat Cimrmany a hru Záskok … Jóóóó Bittner, kam se hrabe Chip!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz