Kde sehnat pomalý hrnec s odloženým startem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolver
1 příspěvek 04.05.17 15:10
Kde sehnat pomalý hrnec s odloženým startem

Ahoj, odešel mi pomalý hrnec. Na internetu někdo z lidí píše, že se dá sehnat s odloženým startem, ale nedá se to na popisu výrobku poznat. Protože když je tam napsáno časovač, tak to znamená, že vidím, kolik zbývá do konce. Ani podle výrazu „plánování jídel“ nebo „odložený start“ jsem nebyla úspěšná. Dokonce jsem volala na kontakt e-shopu bionaire, ale paní mi řekla, že by jim to nedovolili prodávat z higienických důvodů, že se maso kazí. Ale já v tom vařím i zrno, tedy Špaldu k snídani. A taky, co jim je do toho, za to si zodpovítám já, jestli to tam dám nebo ne. Prosím, napište mi přesné označení hrnce který to umí, včera se mi rozbil a potřebuji nový.

Reklama

Reklama

Reakce:

RitaKa
22 příspěvků 11.05.17 19:08

Ahoj, odkud jste? my máme v Brně na hlavní třídě specializovaný obchod včera jsem tam byla (vedle Tescomy). tam by měli vědět a poradit. Pokud nejste z okolí Brna tak bych poradila zjitit si ve vašem okolí nějaký takový specializovaný obchod a zajít tam osobně. na telefonech oni toho moc nevyřeší

Wolfg
583 příspěvků 12.05.17 07:26
Pomalý hrnec

Co já vím, jsou jen dva způsoby provedení. První je čistě mechanicky zapínaný a právě ten lze kombinovat s časovací zásuvkou a máte vyhráno. Druhý je elektronicky řízený a s tím nejde nic. Ovšem nevím, kdo potřebuje vidět při jaké teplotě se jídlo dělá, když je udržovaná na stálé výši…

di
2451 příspěvků 13.05.17 08:39

@Wolfg On to nepotřebuje vědět, je to jen náběh na reklamu, jako obvykle, už mi to docela začíná vadit.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz