Kde sehnat dýni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taanka
107 příspěvků 16.01.11 18:53
Kde sehnat dýni

Poraďte mi prosím, kde sehnat v Praze dýni, nejlépe Hokkaido. Prodává se ještě?
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

wydra  16.01.11 21:40
ja myslim,

ze v holesovicke trznici a kdyz ne tam, tak uz asi nikde. Jeste se ti muzu zeptat v zelenine na Letny, mivaji nasi asijsti spoluobcane . Do trznice musim, kupuju tam hruby citron pepr, tak se ti muzu podivat. Ale kdy, nevim ted.Ale v tomhle tydnu. Nemam zeleninu ! :-)

midla
266 příspěvků 17.01.11 10:48

Před týdnem ji měli v Country Life na Dejvické. Vietnamci mají dýně běžně, i krájené, ty veliké.

Taanka
107 příspěvků 17.01.11 16:49

Country life a podobné výživy.. ano, tam ji vlastně mívali, to jsem zapomněla, protože - za jakou cenu, že :cry:

Alis
2617 příspěvků 17.01.11 17:31

Praha 2, Francouzská 22, vietnamská zelenina. 1 kg á 39,90

Ačraj
697 příspěvků 07.08.11 10:54
Dýně

Ve Valech u Přelouče, každou neděli jsou trhy, od rána, tam se sežene úplně všechno, i ty dýně, dýně Hookaido, nemá konkurenci, hodí se do všeho a je to vitamínová bomba-zdravím :lol:

Michal_Ostrava
1 příspěvek 07.09.12 08:39

Letos se mi urodilo větší množství dýně odrůdy Goliáš, původní česká odrůda vhodná na zavařování. Prakticky mohu označit jako BIO výpěstek, protože jsou pěstovány na kompostu, kde dáváme jen trávu ze zahrady. Vyrostly v Beskydech na čerstvém vzduchu. Pro představu jedna na fotce…Hmotnost cca 10, 15 i 25 kg. Tak kdyby někdo chtěl koupit kontaktujte mě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz