Kde sehnat dobre francouzske dzemy ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majdik
2 příspěvky 20.12.04 18:35
Kde sehnat dobre francouzske dzemy ?

Ahoj lidi,
nevite, kde se dnes daji doma (v CR/SR) sehnat marmelady bonne maman - pred 10 lety vcelku bezne v lecktere bio prodejne, ale dnes je v:,–(e vepchany Dalfour
Dik
 Majda

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Anika02
66 příspěvků 02.01.05 17:52
...

myslim, ze jsem je videla jednou v Carrefouru.

chocolat
106 příspěvků 17.01.05 18:31
...

tak pokud bydlíš v praze,tak zajdi třeba do cukrárny le gourmand kousek od staromáku a možná je mají i v bakeshopu hned vedle. ještě se pokusím trochu zapátrat.říkala jsem si,že si taky jeden koupím,ale protože nejsou nejlevnější a džemy tak často nejím,tak jaký bys mi doporučil?

Pilka
113 příspěvků 19.01.05 14:00
Chocolat, prosím pěkně

zkus mě navigovat, kterým směrem od „staromáku“ by měla být ta cukrárna? Aspoň tak bajlajfik , tedy přibližně. A mohli by tam být i v neděli? A vaří dobré presso?
Dík za odpověď a pěkné odpoledne.

chocolat
106 příspěvků 19.01.05 19:20
takže,

gourmand je v dlouhé ulici(-zahneš okolo britské a irské hospody, asi bude nejlepší,když si na seznamu klikneš na mapy a zadáš dlouhá) jdi rovnou za nosem a po pár metrech napravo narazíš na cukrárnu.bakeshop je o kousek dál na malém náměstíčku vlevo přes ulici.co se týče pressa,tak nevím,páč kafe nepiju,ale v gourmandu doporučuju dorty mille feuille a tarte tatin a v bakeshopu mají vynikající mrkvový dort.tak snad to najdeš

chocolat
106 příspěvků 26.01.05 17:18
majdo,

tak jak jsi dopadla?stavila ses v už do gourmandu?jsem napnutá jak struna…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz