Kde levně koupit granit. dřez?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papája87
3 příspěvky 02.08.16 10:28
Kde levně koupit granit. dřez?

Ahoj! Prosím vás, máte někdo nějaký tip na slevy na kuchyňské dřezy? Chystám koupit nějaký levnější granit a všechno co jsem našla začíná zhruba na 2.500,–… Víte někdo, jak sehnat levněji? Představovala bych si klasický dřez s odkapem, žádné vychytávky nepotřebuji. Vždy jsme doma měli nerez, který je už za ta leta hodně péoškrábaný a chtěla bych vyzkoušet něco jiného - prý odolnějšího. Ta cena mě ale dost demotivovala…

Reakce:
Lanke
1 příspěvek 08.08.16 15:29

Zkus se podívat na Aukru nebo po nějakých výprodejích v různých obchodech. Stačilo chvíli hledat a našla jsem třeba trendo, kde mají koukám nějaké akce a výprodeje… Jinak ale myslím, že se prodávají i tvrzené nerezové dřezy, které jsou stejně odolné a stojí méně. Expert ale nejsem… My máme doma klasický nerez a jsem s ním spokojená. Starám se o něj, ale většinu nádobí myju v myčce, takže zase takovou zátěž na něj nevyvíjím…

Edit admin - odkaz

Papája87
3 příspěvky 09.08.16 12:42

Děkuji za tip! Bohužel se mi nepodařilo najít nic, co by mi vyhovovalo :-(. Přemýšlím, že bych si to s granitem rozmyslela a koupila místo něj nějaký kvalitnější nerez. Uvažuji nad Teka Infant

Nebo myslíš, že je to až moc za nerezový dřez? Obvykle se snažím najít nějakou zlatou střední cestu a tenhle mi padnul do oka…

Papája87
3 příspěvky 06.09.16 17:03

Tak jsem si to nakonec rozmyslela a zvolila jsem zlatou střední cestu a ještě jsem trochu ušetřila… Pořídila jsem si tenhle nerez ( Obr. ), který je značkový a měl by toho taky hodně vydržet :-)

Martina424
1 příspěvek 30.08.17 17:23

Nerezové dřezy jsou fajn. Je to asi taková nejbezpečnější a nejméně náročná varianta. Zase na druhou stranu, když člověk kouká na ten granit, tak je mnohem hezčí. :D Budeme rekonstruovat kuchyň, tak mě to pořád láká. :)

Edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz