Kde koupit maďarské ingredience

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cerimc
2 příspěvky 04.10.05 17:29
Kde koupit maďarské ingredience

Je v Česku obchod, kde by bylo možno koupit maďarské potravinářské zboží, zejména kořenicí přípravky. Specielně mám na mysli pfeferonkovou pastu silně pálivou. Za případnou radu děkuji předem.

Reklama

Reklama

Reakce:

Manana
1515 příspěvků 04.10.05 20:36
Páprika pászta

Tak zrovna dneska když jsem dělal gulyás mi došla Piros Arany Páprika Pászta jak Csemege tak i Erös, a řekl jsem si, že se musím začít pídit, ale zatím jsem moc nehledal a tedy nenašel. (Dosud jsem ji měl vždycky přímo z Maďarska). Když něco zjistím, dám vědět!

marmelada
1643 příspěvků 05.10.05 23:00
nákup

Právě se chystám do Maďarska, poradíte mi nějaké speciality, co by mi nemělo uniknout?

sim
293 příspěvků 06.10.05 00:24
...

chodim do Madarska aspon raz za rok a nevozim si nic, lebo kopa sa da kupit aj v Bratislave, ale viem, ze sa vozi prave mleta paprika - csemege je sladka a csipos je paliva (ide o zjednodusenie, typov je asi viac, madari su na toto fajnsmekri), dalej alkohol - tokajske a nejaky eger? liker, dalej gastanove pyre (sladene aj nesladene), masove vyrobky - klobasa - gyulai, csabai kolbasz, pick szalami. zelenina - feferonky - opat vela druhov, jedna ma skoro zabila :-)), nakladane papriky a zeleninove zmesy.

Sarah
19 příspěvků 06.10.05 13:07
maďarské ingredience

http://paprika.unas.cz

Sára

padelka
3 příspěvky 13.11.05 23:11
E-shop Paprika

" E-shop Paprika":http://paprika.panavis.cz

roubill
3 příspěvky 20.02.06 22:21
ingredience

V Ostravě jsem narazil na chlapíka, který míchá maďarské směsi - snad bude mít i ingredience - jeho firma se jmenuje Capsicum, majlík na něj mám ale jen v práci a tamtéž někde i jeho ceník, pokud to budeš chtít zkusit, ozvi se mi na mail: jape@gopromotion.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz