Kde koupím kvalitní alkohol?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JirinaMichalkova
5 příspěvků 16.1.20 11:51
Kde koupím kvalitní alkohol?

Dobrý den, nejsem rozhodně žádná alkoholička, ale občas se ráda napiju. Nikdy jsem ale nepila žádný kvalitnější alkohol.. většinou flašky za pár stovek. Ráda bych vyzkoušela i nějaké lepší pití a chtěla bych se do toho trošku ponořit. Máte tip na eshop, kde kupujete takovéto flašky? Případně tip na nějaký konkrétní rum nebo gin. Nechám si ráda poradit, protože se v tom vůbec nevyznám. Mockrát děkuji :)

Reakce:
Janousis
6 příspěvků 21.1.20 14:53

Určitě vám doporučím obchod Warehouse1. Pokud jste z Prahy tak se běžte podívat do jejich kamenné prodejny. Poradí vám tam uplně se vším. A jestli chce doporučit nějaký alkohol se kterým začít? Největší klasika https://www.warehouse1.cz/…um-6x0-7l-40?… poté taky dostupný, ale opravdu chutný rum https://www.warehouse1.cz/…um-6x0-7l-40?… V Ginech se nevyznám, tam vám moc neporadím. Těmito dvěma rumy, ale chybu neuděláte.

terojanka
8 příspěvků 29.11.20 16:06
Víno

Mohu jen souhlasit Jiřinko :) Piji velice málo, ale většinou si koupím kvalitní víno z Alkohouse.cz Raději kvalitu než kvantitu

Mon1995
1 příspěvek 23.2.21 10:08

Pokud chcete zkoušet, na alkohol-shop.cz mají neskutečný výběr a spoustu lahví skladem. Vždy jsem ji měla do druhého dne doma..
Rum bych Vám poradila Bumbu rum - https://www.alkohol-shop.cz/…rum-0-7l-40/ a mezi giny mám favorita Hendrickse - https://www.alkohol-shop.cz/…n-0-7l-41-4/ :palec:

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz