Každá novinka je chráněná, informace na el. adresu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evulka21
2 příspěvky 6.9.08 10:56
Každá novinka je chráněná, informace na el.adresu

Je to nové a prozradím jen těm , kdo se zajímají blíže, přece to nenapíši jen tak na net.E

Reakce:
jARKA77
141 příspěvků 1.10.08 12:14
Celé je to nefér

Tady si vždy lidé radili z dobré vůle, ale takové nezpůsoby tu zavádíš ty! Že se nestydíš!!!
Nedělej si reklamu a jdi jinam.

jARKA77
141 příspěvků 3.10.08 14:51
Vždy jsou na prvním místě prachy!

Milé labužnice,
z mých reakcí už vidíte, že mne toto jednání pěkně nadzvedlo. Ona přispěvatelka, najdete ji správně na http://www.kgdolu.estranky.cz/ je tak „milá a hodná“, dále uvádí, že „Celá tahle aktivita je můj koníček a nejsem ani z žádné poradny , ani nepropaguji žádné pitomosti na hubnutí v tabletkách nebo čajích.“ Sama autorka o sobě píše, že :„Jenom pro pořádek dodávám, že nedělám nic tajně a že normálně pracuji a zároveň mám vydaný živnostenský list na poradenství vizážistika a životní styl.“Sic!! Nač tedy studovat složitě nutriční poradenství? Dnes na min. úrovni zdravotní školy-dipl. nutriční sestra. Vždyť na to stačí vizážistka! Ale pozor, vyšla také nová úprava Živnostenského zákona na tuto činnost!
A když se začtete pozorně hledat na Googlu, začne Vám svítat, že ona „vzácně doporučovaná 2 měsíční jídelníčková dieta“ byla jako komerční inzerát odstraněna i z Aukra, je zasílána samozřejmě doporučeně!(http://tiscali.aukro.cz/…idelnic.html), nakonec z toho vyjde, že místo zajít na radu k odborníkům, stačí vizážistka a hlavně penízky, dámy! Omlouvám se vám všem, že jsem se tak rozčílila, ale jednoho naštve, když musí študovat jako blázen, platit nemálo peněz a tady stačí mít jen drzost! Omlouvám se všem, už jsem vychladla.
Stačí jedna rada: Jezte s mírou, hýbejte se denně a nebo ujděte min. 10 tisíc kroků/den, vybírejte kvalitní potraviny a hlavně pestré a jezte pravidelně 5-6× denně.
Zdravím vás všechny a přejeme s Brumíkem krásný konec podzimu.

bona
2416 příspěvků 3.10.08 16:26
Jarko,

nemáš se vůbec za co omlouvat, vždyť tohle nadzvedne každého slušného a normálně uvažujícího člověka, natož pak profesionála v daném oboru.
Myslím, že tady si „Evulka“ stejně na své nepřišla. Doufám.
Měj se krásně. Bohdana

Manana
1512 příspěvků 3.10.08 16:41
Jarko

máš naprostou pravdu a žádný důvod k omlouvání.
To snad jen blbec, debil a támhle vzadu ti dva blbci na takový pitomosti můžou skočit. Ale i tací jednotlivci jsou mezi námi, co naděláš.
Uts a wach!

jARKA77
141 příspěvků 3.10.08 17:16
Děkuji moc

Já věděla, že jsou mezi námi lidé s hlavou na svém místě. Chtěla jsem spíš varovat ty mladé, naivní. Já totiž jsem zdravot. sestra s praxí jsem, před VŠ, a bac. studium Výživa handicapovaných jsem dělala pod LF UK, tak vím, co jsou lidé schopni ze zoufalství dělat a kolik utratit na chiméry. Navíc jsem po fraktuře loni jezdila rok na vozíku. Ale o mně to není. Ještě jednou díky a mějte se moc fajn To mě dokáže děsně vytočit, hyenismus I. kategorie! Mějte se.

Mona45
2 příspěvky 28.2.10 19:10
Monika

Já s Evou hubla a vyhovoval mi jídelníček, porce byly akorát na mne a porady fungovaly báječně, když jsem měla pochybnost do pár hodiny bylo vše jasné, vyhovovalo mi hubnout společně s ostatními děvčaty, je to věc názoru a nikdo jídelníček na tělo nedělý zadarmo, Pan Havlíček za to chce 7000Kč, paní Eva nějakých 900.

Mona45
2 příspěvky 28.2.10 19:11
Monika

Já s Evou hubla a vyhovoval mi jídelníček, porce byly akorát na mne a porady fungovaly báječně, když jsem měla pochybnost do pár hodiny bylo vše jasné, vyhovovalo mi hubnout společně s ostatními děvčaty, je to věc názoru a nikdo jídelníček na tělo nedělý zadarmo, Pan Havlíček za to chce 7000Kč, paní Eva nějakých 900.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz