Kávová pleťová maska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tinami
166 příspěvků 9.8.02 20:08
Kávová pleťová maska

Tedy dobře, když jsou tu recepty na vše možné s použitím potravin a pochutin, přidám jeden kosmetický. I když, co bychom si povídali (resp. asi povídaly) Estée Lauder ani Christian Dior to není.
Do lžičky hydratačního pleťového krému zamícháme lžičku nescafé a mícháme dokud se kafe nerozpusí. Naplácáme na obličej a asi po 15 minutách opláchneme. Kofein pleť vzpruží, rozjasní.

P.S. Malá rada - apikujeme zá:,–(ně v soukromí a o samotě, při zazvonění zvonku neotevíráme dveře. Alespoň do doby, než se tu objeví zaručený prostředek na to, kterak první pomoc při infarktu poskytovati.

Reakce:
babi
6360 příspěvků 9.8.02 20:16
HELE...

Tinami JE NAZPĚT S JEJÍM HUMOREM!

babi
6360 příspěvků 9.8.02 20:44
P.S.

opoměla jsem podotknout, že moje poznámka se vztahuje k tomu jejímu P.S.

salgo
146 příspěvků 18.3.04 08:13
malá inovace

Já dělám něco podobného s lógrem z normální kávy. Kromě vzpruhy kofeinem totiž funguje jako naprosto dokonalý peeling, obávám se že překoná i výše zmíněné firmy.
PS: rada ohledně nutného soukromí platí 100% a k tomu je nutno upozornit, že zatímco pleť tímto zjíská, rozjasní se a je hebká jak miminko, koupelna poněkud utrpí.

Eleeen
1127 příspěvků 30.4.04 11:34
Vyzkoušeno!!!

Opravdu moc dobrá maska. A opravdu silná!!! Doma se mi smáli, že vypadám jako černoška, ale ráno jsem měla pleť jako dětskou prdýlku… hi, hi. Děkuju. Budu používat!!!

Karlinka2
5 příspěvků 8.6.20 13:12
Maska na kruhy pod očima

Tak na tuhle masku už se chystám :) Akorát tedy místo Nescafe bych dala klasickou kávu a nejlépe čerstvé namletou, ta bude určitě na to prokrvení pleti nejúčinnější. Četla jsem, že by to mohlo pomoci hlavně v oblasti pod očima, kde třeba já kontretne mám tmavě fialové kruhy. Takže zkusím tuhle masku a pokud by ani to nepomohlo, tak uvažuji o tomhle https://ar-aesthetics.cz/…u-pod-ocima/ estetickém zakrytí kruhu pod očima.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz