Kávová pleťová maska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tinami
166 příspěvků 09.08.02 20:08
Kávová pleťová maska

Tedy dobře, když jsou tu recepty na vše možné s použitím potravin a pochutin, přidám jeden kosmetický. I když, co bychom si povídali (resp. asi povídaly) Estée Lauder ani Christian Dior to není.
Do lžičky hydratačního pleťového krému zamícháme lžičku nescafé a mícháme dokud se kafe nerozpusí. Naplácáme na obličej a asi po 15 minutách opláchneme. Kofein pleť vzpruží, rozjasní.

P.S. Malá rada - apikujeme zá:,–(ně v soukromí a o samotě, při zazvonění zvonku neotevíráme dveře. Alespoň do doby, než se tu objeví zaručený prostředek na to, kterak první pomoc při infarktu poskytovati.

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 09.08.02 20:16
HELE...

Tinami JE NAZPĚT S JEJÍM HUMOREM!

babi
6360 příspěvků 09.08.02 20:44
P.S.

opoměla jsem podotknout, že moje poznámka se vztahuje k tomu jejímu P.S.

salgo
146 příspěvků 18.03.04 08:13
malá inovace

Já dělám něco podobného s lógrem z normální kávy. Kromě vzpruhy kofeinem totiž funguje jako naprosto dokonalý peeling, obávám se že překoná i výše zmíněné firmy.
PS: rada ohledně nutného soukromí platí 100% a k tomu je nutno upozornit, že zatímco pleť tímto zjíská, rozjasní se a je hebká jak miminko, koupelna poněkud utrpí.

Eleeen
1127 příspěvků 30.04.04 11:34
Vyzkoušeno!!!

Opravdu moc dobrá maska. A opravdu silná!!! Doma se mi smáli, že vypadám jako černoška, ale ráno jsem měla pleť jako dětskou prdýlku… hi, hi. Děkuju. Budu používat!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz