Kari omacka z McDonald`s

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gaburiatko
739 příspěvků 01.08.07 15:30
Kari omacka z McDonald`s

Ahojte, nedavno som bola nutena najest sa v McDonald`s a dala som si kuracie nugety. K tomu mu ponukli rozne omacky, tak som si vybrala curry omacku. Bola vynikajuca. Mala sice trochu nasladlu chut, co nemusim, alew aj tak mi chutila, predovsetkym vsak bola neskutocne dobre okorenena. Nemate nahodou nejaky overeny receptik na nieco podobne. Dakujeeeeem

Reakce:
sim
293 příspěvků 02.08.07 16:16
...

ja som to nikdy pod zltymi oblukmi nejedol, ale podla mna kupuju niekde hotovu omacku a najjednoduchsie bude kupit ju tiez normalne v potravinach a venovat energiu skor na nejake jedlo, ku ktoremu bude omacka ako pri:,–(a…

spanny
159 příspěvků 03.08.07 16:22
Kari omacka

gaburiatko,
Nasla jsem ingredience na McDonald's kari omacku. Bohuzel je to v Anglictine. Dej mi vedet jestli to chces prelozit.
 Kamila

your curry sauce ?
The ingredients of the Sweet Curry Dip are: Water, Glucose-Fructose Syrup, Apricot Puree, Sugar, Spirit Vinegar, Tomato Puree, Modified Maize Starch, Coriander, Salt, Rapeseed Oil, Onion Powder, Mustard Flour, Rice Flour, Spices, Colours (Caramel E150c, Curcumin), Preservative (E202 Potassium Sorbate), E330 Citric Acid, Stabiliser (E415 Xanthan Gum), Garlic Powder, Black Pepper, Celery, Spice Extract and Bay. All McDonald’s food ingredients and nutritional information are available online in ‚Eat Smart‘ section of www.mcdonalds.co.uk under the ‚Nutrition Counter‘ section.

gaburiatko
739 příspěvků 06.08.07 09:56
vdaka

Spanny, velmi pekne dakujem za najdenie ingrediencii, ale nie som si ista, ci by som dokazala namixovat nieco podobne na zaklade tohto :) Avsak to marhulove pyre ako zaklad je dobry napad :) No mozno niekedy skusim vyrobit aspon nieco podobne :)
Skoda len, ze sa ta omacka nikde neda kupit :(

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.07 22:29
...

před lety jsem dělala Meruňkové čatní. Bohužel si nepamatuji, odkud jsem recept vzala. Vím jen, že tam kromě meruněk byly papriky, cibule a to kari. Určitě trocha octa, ale dál fakt nevím. Vynikající to bylo např. s Hermelínem.

Lionardou
1 příspěvek 27.03.13 19:12

Ano, ta kari omáčka je skvělá. Stejně jako sladko-kyselá omáčka mcdolands.
Nevím jestli jste si toho někdo všiml ale mezi těmi anglicky uvedenými surovinami chybí jedna surovina, kterou bych tam opravdu čekal - KARI :)
Omáčka se jmenuje Kari ale koření kari tam není? Všechno je to o náhražkách a barvivech.

chnapo
1 příspěvek 21.07.14 20:52

Ja myslím, že kari a celkovo chuť sa skrýva za slovkom „korenie“ v zložení…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz