Karel Kryl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sousedka
47 příspěvků 18.09.07 09:59
Karel Kryl

Moc by mi zajimalo, kdy a jak zemrel hudebnik, textar a basnik Karel Kryl. Nedavno jsem na Internetu na Ceske Televizi nasla porad s jeho bratrem, kde je zminka o tom, ze Karel Kryl zemrel. Moc by mi to zajimalo, meli jsme ho moc radi. Vite nekdo neco o tom vic? Diky.

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 18.09.07 10:18
Sousedko,

máš trochu opožděné informace, Karel Kryl zemřel už 3.3.1994 v Mnic­hově. Zadej si Karel Kryl do vyhledávače na internetu, určitě ti vyjedou potřebné informace.

sousedka
47 příspěvků 18.09.07 10:27
HelcaK dekuju moc

tady vidis jak jsem „pekne“ informovana. Pred nedavnem, jsem zacala sledovat Ceskou Televizi na internetu a koukam, co vsecko mi uslo. Neni toho malo. No asi budu muset casteji zabehnout na internet jinam nez na Labuznika. Diky jeste jednou. Jsi moc hodna.

oldsoft
682 příspěvků 22.09.07 16:27
Wikipedie

Což nahlédnout do Wikipedie ?

Bunter
457 příspěvků 22.09.07 22:10
...

Sousedko,
tady máš nějaký písničky
http://youtube.com/watch?…
z roku 1989. Před tím byl za ním v Německu Nohavica a pak na něj práskal. Všechno si najdeš na internetu. Jenom se divím, když jste ho měli tak rádi že nevíš, že v roce 1994 zemřel.

sousedka
47 příspěvků 23.09.07 16:34
Olsoft

diky, uz jsem na to koukla.

sousedka
47 příspěvků 23.09.07 16:41
Buntre dekuji,

kouknu na to. Jo meli jsme Kryla radi. Mel v San Franciscu vystoupeni, ale pak jak vis, zivot si to maze fofrem a veci se dejou.A tak ted mam vic casu koukat na internet a jenom se divim, co vsecko se udalo za dobu, kdy mne starosti a vsedni zivot zamestnavaly jinak. Moc dekuju za radu.

KUHTIK
39 příspěvků 09.10.07 12:54
Karel Kryl - pro sousedku

Karel Kryl zemřel na infarkt Mnichově 3.3.1994. Jeho žena nakonec svolila, aby byl pohřben na břevnovském hřbitově. V některých médiích se mylně uvádí, že zemřel na infarkt v Pasově.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz