Kandovane brusinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meisje
580 příspěvků 14.10.04 11:20
Kandovane brusinky

Ahoj, nevite nekdo jak se kanduji brusinky???
Opet se mi jich seslo par kilicek a po vsech marmaledach, kompotech, kecupech a susenych bych rada zkusila kandovani.
Diky predem, hezky den vsem meisje

Reklama

Reklama

Reakce:

vencal
213 příspěvků 14.10.04 12:02
recept

zatím jsem našel pouze recept, snad k něčemu bude: http://www.sweb.cz/…_v_cukru.htm

vencal
213 příspěvků 14.10.04 12:06
dlaší

další, ale o kandování zatím ani zmínka:
http://www.ekovesnicky.org/…ky_1893.html

penda
4752 příspěvků 14.10.04 12:46
návod na vyhledávání:

přeložte si hledaný termín do angličtiny a vyhledávejte na cizích serverech…tam se většinou najde všechno ;-)
kandované brusinky

vencal
213 příspěvků 14.10.04 12:52
Kandovane brusinky - Pendo

Díky za návod, taky mě to napadlo, ale moje znalost angličtiny je dosti mizerná a taky sem děsně línej, nicméně slibuju, že příště to vyzkouším dle Tvého návodu.

vencal
213 příspěvků 14.10.04 13:04
Kandovane brusinky

Tak jsem to vyzkoušel dle Pendiny rady a předkládám následující recept kandované brusinky

meisje
580 příspěvků 14.10.04 14:06
...

Diky Vsem, ja at uz o americkem stylu kandovani brusinek ci holandskem nebo odnekud jinde - vim, tyhle recepty znam.
Me vylozene zajima „cesky recept“, my cesi vetsinou mame recepty na uplne vsechno a to po nasem. Tak jsem zvedava, zda to nekdo nedela hezky sam a to po cesky.
Ale i tak diky vsem za snahu,zdravi meisje

penda
4752 příspěvků 14.10.04 14:10
teda vencale,

nějak moc rychle se učíš a ještě k tomu výborně, ba dokonce přímo precizně..hahaha…ty brusinky z Tvého perfektně vloženého odkazu ;-) jsou krásné přímo k sežrání…ta jejich barvička je „uchvacancují­cí“…hmhmhm

delisa
203 příspěvků 15.10.04 05:51
meisje

podívej se tady v diskusi HLEDÁM RECEPT je KANDOVANÉ OVOCE A KVĚTY , je tam návod jak kandovat i měkké ovoce jako jsou jahody. Takže si myslím, že by tak šly kandovat i brusinky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz