Kam s dětmi v Praze - netradičně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 07.10.09 15:47
Kam s dětmi v Praze - netradičně?

Naši kluci už dlouho škemrají o výlet do Prahy a my pořád s manželem přemýšlíme, kam je vzít. Tu pražskou klasiku (Hrad, muzeum, Staromák atd.) už samozřejmě znají, byli jsme i v Mořském akváriu na Výstavišti. Nemáte někdo tip, kam vzít dva kluky a manžela, aby je to bavilo? Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

teddybear
89 příspěvků 07.10.09 15:53
Milá Buraci,

myslím, že muže i kluky bude určitě bavit Technické muzeum na Letné, Planetárium, hned vedle Akvária a hloubavější duch určitě ocení i sbírky Národního muzea. A což teprve, mají-li rádi výtvarné umění.

Manana
1515 příspěvků 07.10.09 18:27
Kam v Praze?

Já bych doporučil pražské podzemí a kolektory, nebo čistírnu odpadních vod v Bubenči, to je bomba. Jen nevím, kdy a jak otvírají, ale to by snad bylo na internetu.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.09 19:54
Buraci :-)

jak píše Manana, podzemí, to je rarita, ale mám pocit, že se musí předem objednat a já ti posílám tip na toto - http://www.kralovstvi-zeleznic.cz/ , sem se chystáme až začne být venku nevlídno :-)

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.09 20:00
Kolektory

informace najdeš na http://www.turistika.cz/…raha-as.html , užijte si to :-)

Labužník jandule02
1089 příspěvků 08.10.09 09:23
...

Dokud je hezky, je docela fajn i Petřín s rozhlednou a zrcadlovým bludištěm.

Kaculka10
27 příspěvků 16.09.16 08:32

Dobrý den, našla jsem tuto diskuzi a docela se mi hodí, co jí obnovit? :mavam:
Také hledám inspiraci, kam vzít děti, aby se nenudili. Kam kdo chodíte? Mám dvě děti ve věku do 10 let.

VěrkaVe
29 příspěvků 21.09.16 08:52

Kaculko, byli jste už v hračkářství Hamleys? Je to netradiční hračkářství plné zábavy pro děti..je to zážite a to i pro dospělé :)
Byli jsme tam 2× a děti to mají slíbené zase na narozeniny.
Také tam mívají různé akce.

Kaculka10
27 příspěvků 23.09.16 10:08

Věrko nebyli, kde to je? Zní to zajímavě, ale moc nevím, co si pod tím vše představit? Mají webové stránky nebo facebook třeba? Že bych mrkla…

daduuja
1139 příspěvků 23.09.16 18:53

@Kaculka10 přidávám info odkaz - https://www.youtube.com/watch?…, stojí to opravdu zato, ale chce to s sebou sponzora nebo dva :-)

Kaculka10
27 příspěvků 28.09.16 10:46

Ahaa, tyyyjo :D Tak to vypadá fantasticky! To by bylo něco, odtamtud bych měla problém je asi dostat :) :) No tak já jim to slíbim a budou muset být hodný a pak je tam vezmem. Jako určitě bych se tam s nimi chtěla podívat.
A Věrko narozeniny? Jako narozeninovou oslavu tam mít? Tak to by byla bomba.

VěrkaVe
29 příspěvků 29.09.16 08:42

Tak už ti tady odpověděli za mě :) To je asi lepší to takle i vidět :) Tak snad už víš :)
Co se týká narozenin, přemýšlíme i my, že bychom tam udělali osalvu, že bychom se složili ještě s kamarádkou, aby to vycházelo lépe.

Kaculka10
27 příspěvků 04.10.16 09:31

Jo vidiš to, to mě nenapadlo se na to složit, no nevadí, my se tam nejdříve s dětmi pojedeme podíat a uvidíme. Díky moc zatím! :-)

Kaculka10
27 příspěvků 11.10.16 09:34

Tak jsem tam byli ted o víkendu holky a opravdu nemám slov :-)
To byl zážitek, jak pro děti, tak pro nás :-)
Na ty narozeniny jsem se ptali a možná do toho na jaře půjdeme. Protože to by byly opravdu narozeniny s velkým N :srdce:

VěrkaVe
29 příspěvků 18.10.16 09:17

No tak vidíš, jsme ti říkali, že to je zážitek :) :)
No taky se na ty narozeniny těšíme a jsme zvědavý :*

viktorie12345
4 příspěvky 23.11.17 22:36

Ahoj potřebovala bych poradit kam vyrazit s dětmi za zábavou u nás v Praze.

boxerka123
3 příspěvky 25.11.17 18:40

Vem děti do Alchymistovi komnaty.Je to výborná úniková hra. Uvidíš, že se budete všichni moc bavit. Vše o tom najdeš na **

Edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz