Kalorie - jak počítat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kandík
8 příspěvků 06.03.13 19:49
Kalorie,jak počítat

Zajímalo by mě, jaké máte kdo zkušenosti s nízkokalorickou stravou. Nepíši záměrně dietou, protože to dieta není, ale jen jiné stravování. Mám ji za sebou, zhubla jsem 10 kg, cítila jsem se nádherně. Ale chtěla bych vědět názory a pocity jiných. :mavam: :potlesk:

Reklama

Reklama

Reakce:

jolana
5065 příspěvků 07.03.13 09:02
Kalorie a pocitanie..

Hmmm…ako vidim pisem o 10 kilo v case minulom.. neustale pocitat co kupis, co budes jest a co mas na tanieri to je na blazinec..jed­noduchsi sposob je predsa len stravocvat sa uplne normalne. To znaci vyradit z nakupu a stravy vsetky hotove jedla a pochutiny. A je to! Zaradit tmnavy zitny chlieb, tvaroh, blakansky syr odsoleny, obilniny, strukoviny, biele maso, ryby a vela zeleniny, zaradit krupy, pohanku, jahly, ovocie primerane. Pravidelne jest a hybat sa. A ked je chut tak tu buchtu si upiect a kusok si dat. A kilecka pojdu dole same pomalucku a pozvolne ani sa nezdate a hlavne z tuku, nie zo svalovej hmoty. Zapamatajte si, kto neje-neschudne. Bo aj ked schudne vselijakymi planmi a dietami vsetko sa mu potom vrati duplom. Jedine co doporucujem je light tvrdy syr alebo tvaroh light( na buchtu)Tvrdy syr ma 20 percent tuku a platok na krajec zitneho chleba! k tomu paprika ci paradajka, kelimok ziveho jogurtu na taku desiatu ci veceru dokonale zasyti a da dobry pocit..lebo aj pre ten pocit jeme a sa cpeme :-)
Preboha kolko je tuku v 120 -150 gr kelimku ziveho jogurtu?! z toho co je tam sa nepriberie ale je ho tam prave tolko kolko potrebujeme na fungovanie trebars nasich hormonov aby sme neboli fuzate…
Tri-styri krajce cisteho zitneho chleba denne vam urobia len dobre. K tomu mate
tvarohovu pomazanku trebars, bylinky, zeleninu..vyberatna jest potraviny jednoduche a nie zlozene a je to.. polievka zlupanej sosovice, k tomu paltok prsicka zo zemiakom, zeleninovy salat, vecera trebars ryba file, spenat, paradajaka..kapusta s krupami a masom.. aj segedinsky moze byt, dajte tam maso chude a na zaver len lyzicu kysanej smotany k tomu krajec chleba abo dva knedle…preco nie… :mavam:

kandík
8 příspěvků 07.03.13 21:59
kalorie a počítání

Milá, zlatá Jolano, vše co píšete, já jím už dlouho, nesnáším totiž tučné věci ať je to maso nebo mléčné výrobky. Těch 10 kilo je opravdu minulost, ale ne tak dávná. Zkazila jsem si to tím, že i když jím, jak Vy píšete, když mám depky šáhnu po čokoládě i když 74%.Ono se říká, že když tělu něco chybí, tak si o to,,řekne''.A to je můj velký problém. Ono jich je sice víc, ale ty ovlivnit nemohu. :nevim:

jolana
5065 příspěvků 07.03.13 23:17
Kalorie a pocitanie..

Kandiku, no ved prave…ak telu nedas co mu treba tak to takto dopadne.. :mrgreen:

Sylvie
2302 příspěvků 08.03.13 19:48

Vzpomínám si, že tohle propagovala moje maminka a já toho dost využívala, když jsem byl nemocná s chřipkou. Toho Sunaru v sušeném stavu a hranolek, co jsem snědla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz