Kakaové piškoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andyw
91 příspěvků 19.07.07 09:57
Kakaové piškoty.

Zdravím všechny. Všimli jste si , že už neprodávají kakaové piškoty? Alespoň u nás je nemají pěkně dlouho. Ale včera jsme byli na nákupu v Polsku a tam sem na ně narazila, tak sem byla moc ráda že jsou ještě někde k sehnání.
napište své názory.

Reklama

Reklama

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 19.07.07 11:25
Nevyrábějí je,

moje sestřenice z USA na nich byla závislá, vždycky si nakoupila zásobičku, a když je při návštěvě cca 4 roky nazpátek (možná i víc) nesehnala, tak jsem volala do Opavie a tam mi řekli, že je přestali vyrábět. Div nevylítla z kůže… Leda by je začal dělat někdo jiný…

Simson
3 příspěvky 26.04.12 11:01
Kakaove piškoty

Přihlasila jsem se sem, jelikoz me zajímá kde ještě jinde se dají sehnat kakaové piškoty, tak kdyby to někdo věděl, tak to prosím napište, díky Simson.

2905
753 příspěvků 28.04.12 02:38

Simson, loňského roku prodávalo Tesco, letos nevím, mám ho z ruky. :mavam:

Simson
3 příspěvky 01.05.12 01:29
Kakaové piškoty

Děkuji za odpověď na kakaové piškoty. Opravdu jsem je koupila v TESCU ve Valašském Meziříčí, tam jsem to měla nejblíž. Koupila jsem je zatím čtvery, ale jistě je koupím příště více, protože jsou stejně dobré, jako byly, když jsem byla dítě, děkuju moc za radu, byl to pro mě neskutečný zážitek. Simson.

Simson
3 příspěvky 22.05.12 08:58

Ahojte všichni, to jsem zase já Simson.Mám na Vás další prosbu, neví nahodou z Vás někdo, kde by se mohl koupit fialovy kedluben? Jestli ano napište, díky moc.Já jsem si ho sice zasadila na zahradě, ale myslím si, že z něho nic nebude, protože to skoro všechno pomrzlo.Simson.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz