kachna na citronech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trikolka
383 příspěvků 17.05.05 15:39
kachna na citronech

ahoj, tuhle jsem v cinske hospode ochutnala kachnu v citronove omacce a bylo to pochutnani jedna radost. dukazem budiz, ze mi vsichni kradli z talire (a ja nikomu, i kdyz to normalne delam). pak jsem si ji dala jeste jednou, jinde, ale uz to nebylo ono. nemate nekdo ozkouseny (ci neozkouseny) recepis? dik a kachnickam zdar!

Reklama

Reklama

Reakce:

possum
464 příspěvků 20.05.05 14:54
trikolko,

vidim, ze ti jeste nikdo neodpovedel. My tady mame more cinaren.
V kazde vari trochu jinak. Normalne tu delaji kure na citronech.
jen jednou jsem nakapla na kachnu. Divala jsem se do kucharek a nikde nic. Tak co zkusit ten kureci recept? Je to taky ftak.:-)

trikolka
383 příspěvků 21.05.05 07:31
possum

dekuju za odpoved. popravde jsem se tesila na vic reakci :( no ale tvuj navrh stoji za ozkouseni. nemas nejakej akovej recept po ruce? na labuznikovi jsem nasla jenomdva recepty na kure na citronech, oba jsou s bramborem a salveji nebo porkem, ani jeden se nepodoba tomu, co jsem jedla v cinarne. jestli mas nejake eso v rukavu, sem s nim!! :) dekuju

Labužník vlcice02
22 příspěvků 21.05.05 10:19
...

My jsme ochutnali v čínské restauraci kuře v citronové omáčce. Dlouho jsem tehdy pátrala po receptu, až jsme na něj narazila v Čínské kuchařce z roku 2000. Vložila jsem ho na labužníka. možná to je to co hledáš, ale v kuřecí variantě. Je odzkoušený, trošku pracný a výsledek stojí za to.

possum
464 příspěvků 21.05.05 12:36
Vlcice,

jsi-li v cesku, tak jsem byla v par cinarnach, ale vsechno chutnalo tak trochu pocestene. V cesku jim jde o navstevnost. Tady na nas kaslou, takze si to delaj presne po svym. Ten pudink mi tam nako nesedi. ta omacka ma byt dost jako pruhledna. :-)

Labužník vlcice02
22 příspěvků 21.05.05 20:11
possum,

jsem z Prahy a ochutnala jsem to začátkem devadesátých let, kdy tady bylo čínských restaurací poskromnu. Vanilkový pudink se mi také ze začátku nezdál, zkoušela jsem ho nahradit škrobovou moučkou, ale nebylo to ono.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz