k vyhledávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
majkl1
15 příspěvků 11.01.09 22:08
k vyhledávání

Zdravím.
Domnívám se, že by bylo vhodné zařadit vyhledávání receptů dle autora jako jednu z možností základního výběru (s případnou další specifikací nepovinnými položkami).
S pozdravem Michal

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 22.01.09 11:08
ale to tak je ...

nevybereš autora, hledá mezi všemi, vybereš, omezí se vyhledávání jen na daného autora

Alis
2617 příspěvků 22.01.09 21:09
Pepíčku,

myslím, že Majkl to myslí jinak: chtěl by, aby šlo vyhledávat jen recepty autora, bez zadání vyhledávaného výrazu. Mně už se to také stalo, hledala jsem recept, na jehož specifický název jsem si nemohla vzpomenout, znala jsem však autora. Ale když zadám jen autora, nepustí mě to dál, upozorňuje mě to na nevyplněnou kolonku
Hezký večer
 Alis

pepicek
1309 příspěvků 25.01.09 06:56
Alis

k tomu není skoro třeba vyhledávač, klikni si na jméno autora v receptu a objeví se ti jeho osobní stránka a tam najdeš přehled jím napsaných receptů, možná bychom tam mohli udělat nějaký filtr na vyhledání slova … píšu si do notýsku

Eja
3839 příspěvků 25.01.09 07:38
Alis,

jde to, když si zadáš slovo, které v textu určitě je, pokud se jedná o slaný recept, tak třeba sůl ( nebo cukr).

noskovice
1322 příspěvků 25.01.09 08:32
tady boduju..

.. ja to delam tak, jak pise Pepicek. To je snad jedina vec, kterou jsem pochopila sama. Na ostatni figly, jako je vkladani obrazku apod., i kdyz je zde poucka, jsem jeste nedokazala.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz