JO, BUREK...TO NENI ZADNA SRANDA:-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

airan
652 příspěvků 11.08.05 23:56
JO, BUREK...TO NENI ZADNA SRANDA:-)

PODIVEJTE SE NA BULHARSKOU KUCHARKU, TAM TO MAJI PODROBNE NAPSANE POD NAZVEM " BANICA" JE TO TROCHU SLOZITEJSI, HLAVNE ROZVALET TESTO NA TENKO CHCE TRPELIVOST A ZRUCNOST, DELA SE TO ALE DELSIM TENKYM VALECKEM, PRIPOMINA TO NASADU NA MOTICKU:-)
JDE TO UDELAT I S CESKYM LISTOVEM TESTEM, JA TO PLNIM BALKANSKYM SYREM SMICHANEM S VEJCI A NENI TO SPATNE. NA BALKANE SE TO PRODAVA VSUDE A JE DOBRE SI TO TAM KOUPIT A ZMRAZIT, VYDRZI KLIDNE PREZ PUL ROKU V MRAZAKU. JESTLI NENAJDETE RECEPT PAK RADA VAM POSKYTNU SVUJ, JA TO ALE NEROZVALUJI, UMIM JEN TAHANE TESTO - PRESTOZE POCHAZIM Z BALKANU:-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Berry02
80 příspěvků 12.08.05 09:26
Burek/banica

Airan děkuji za TIP, byla bych ráda kdybys dala recept na labužníka, zkusím ho použít. Jak mi radila Esmeralda, dá se na burek použít Filo těsto, ale nedoufám, že ho tady na jihu Čech seženu. Z listového těsta to určitě nebude ono, slané záviny a koláče z něj dělám a je to jiné.
Vlastní výroba skládaného těsta mě nijak neláká , až takový nadšenec nejsem, jsem od přírody lenivka a myslím že by to nemuselo dopadnout dobře. Zkusila bych tedy Tvůj recept.
Předem děkuji
 Berry

Alice_G
505 příspěvků 02.09.06 09:51
Ahoj, airan,

kdysi jsi popisovala vánoční menu u Vás doma (na recepty.cz?) a jeden chod byla banica s dýní. Na tuhle náplň jsem si teď vzpomněla - jde to dělat z našich cuket? (Tedy - nebyl by receptík?). AG

airan
652 příspěvků 02.09.06 14:49
Ahoj Alice,

Ne, z cuket to opravdu nejde! Vubec to nezkousej! Cukety jsou bez chuti, dyne ma svoji chut a taky barvu. Napln je nejlepsi je z oranzevych Preji hezky zbytek vikendu.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz