Jedy v jidle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 29.06.03 16:53
Jedy v jidle

Dostal se mi do ruky jeden cerstvy cesky casopis, ve kterem se podrobneji pise o jedech v jidle. Moc mne ty clanky zaujali, tak jsem si je opsala a ulozila. Na Labuznika je nebudu posilat, protoze je toho dost. Uvadim pouze nekolik vet z techto clanku a nazvy clanku. Mate-li zajem, klidne si o ty clanky napiste na muj mail, rada vam je poslu. Zdravim
skocovsky@telup.lu

Spolu s prumyslove vyrabenymi potravinami snime rocne nekolik kilogramu chemickych latek. Dosud jsme byli statnimi institucemi presvedcovani, ze nam nijak neskodi. Stale vice odborniku z rad chemiku a lekaru vsak pred nimi varuje.
Az sedesat procent chorob pritom muze zpusobovat nespravna vyziva, at uz spatne stravovaci navyky, nebo mizerna kvalita nekterych potravin.
Prokleta ecka Jak to s vlivem ecek na nase zdravi skutecne je?.
Kde se vzala ecka
Smrt po chlebicku
Hyperaktivni deti
Kdyby se rodice dozvedeli, ze synteticke barvivo bylo ziskano z precisteneho ropneho produktu, mozna by byli opatrnejsi. Nekdy mi tece studeny pot po zadech, kdyz vidim, co maminky detem kupuji. Jenze ony si prectou na obale, ze je to dobrota s vitaminy a mysli si, ze potomkovi dopravaji neco zdraveho
Co se docteme na obalech
Pridatne latky pouzite pri vyrobe potravin museji byt na obalech uvadeny v sestupnem poradi. Ceho je napriklad v jogurtu nejvice, musi byt uvedeno na prvnim miste, ceho nejmene, pak na poslednim
Rautovy paradox
Konzumace uzenin je opet nejnebezpecnejsi pro deti.” K tomu, aby se u ditete vaziciho deset kologramu objevily prvni priznaky otravy dusitanem sodnym muze stacit, aby snedlo 25 dkg salamu ci jine uzeniny,” vypocitava Syrovy
Separat s vuni vurta
Dnesni spekacky nemaji s temi, jez se opakaly na ohni pred 15-20 lety, spolecneho krome nazvu vubec nic.Jde o pouhy vurtovy nahrazek
Kraluje cena
Pro vetsinu lidi je navic chut zarukou a znamkou kvality vyrobku. V drtive vetsine pripadu se ani nesnazime z obalu zjistit, co vsechno zbozi, po nemz sahame do regalu, v sobe obsahuje.
Rozdeleni pridatnych latek
Alchymie prumyslovych kuchyni aneb jak se to dela

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 29.06.03 17:00
Oprava

Moc mne ty clanky zaujaly

petra1
86 příspěvků 02.07.03 13:03
Opravdu zajímavé

Tento článek jsem četla, je opravdu velmi zajímavý, vřele doporučuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz