jedlý hmyz

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kabelka78
4 příspěvky 10.07.04 21:26
jedlý hmyz

Snad to nezní nikterak šíleně, ale rád bych zkusil nejaké ty lezoucí potvory. Hodně jsem o tom četl, ale nikde nebylo uvedeno, jak v našich podmínkách něco takového sehnat. Pokud byste náhodou věděli o nějaké restauraci, kde tyhle potvory podávají, byl bych moc rád za info. Nebo pokud máte přímo recept, proč ne. S díky Karel

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 11.07.04 00:30
než Ti někdo odpoví...

zatím se kochej pohledem

penda
4752 příspěvků 11.07.04 00:33
nějak se mi zadařilo...

…a tady máš rovnou i recepty

kabelka78
4 příspěvky 11.07.04 19:49
velké díky

hned jak budu mít příležitost, tak vyrážím na lov se síťkou na motýly. Díky za ty recepty a fotky.

penda
4752 příspěvků 11.07.04 21:24
Karle,

tak mi teda nezbývá nic jiného, než Ti popřát dobrou chuť…

habana  01.09.04 22:41
jedlý hmyz

Prosím tě, pendo, vidím, že máš pravděpodobně mnoho kladných (!) zkušeností s konzumací brouků a jiných žouželí. Sháním zcela marně již delší dobu nějaký recept na tepelnou úpravu žížal. Neměla by jsi něco ????

habana  01.09.04 22:41
jedlý hmyz

Prosím tě, pendo, vidím, že máš pravděpodobně mnoho kladných (!) zkušeností s konzumací brouků a jiných žouželí. Sháním zcela marně již delší dobu nějaký recept na tepelnou úpravu žížal. Neměla by jsi něco ????

penda
4752 příspěvků 01.09.04 23:35
teda habáně...

nejdřív jsem na tebe chtěla poslat nějakého škaredého smajlíka, ale pak jsem začala hledat…a tady máš aspoň malou informaci …tak je zkus nějak uskladnit do zásoby, třeba se jednou budou hodit ;-)
P.S. Jen nevím, jestli ty pražské žížaly jsou také metr dlouhé :-(

daduuja
1133 příspěvků 08.07.14 14:30

Cvrčky už neměli, tak jsme ochutnali alespoň kobylky a nebyly vůbec špatné :-)

di
2451 příspěvků 08.07.14 14:41

Fujtajksl, já bych to fakt nejedla, ani kdybych umřít měla. Předtím bych (jako více méně vegetariánka) zkusila nějaké to maso.
P. S. Párkrát jsem v bistru naší oblíbené paní na brněnské vietnamské tržnici ochutnala bource (a i ještě cosi dalšího, co to bylo si už bohužel nepamatuju) - a už fakt nemusím, mně se z toho dělá zle i při pohledu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz