Jaterní dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jantar
170 příspěvků 29.12.07 18:34
jaterní dieta

prosím o typy na jaterní diety

Reakce:
penda
4751 příspěvků 30.12.07 10:19
třeba

tady

hrebikova.jirina
1 příspěvek 9.1.08 23:50
...

Já jsem loni začala pročisťovací kůru i na játra - každé ráno asi půl hodiny před snídaní - šťávu z jednoho citronu zaleji horkou vodou a vypiji. Pomáhá to pomalu, ale jistě.

gmp
1603 příspěvků 25.3.08 20:53
jaterní dieta

Loňského rku jsem byl napaden komandem vlastních dcer, manželky (nejlepší ze všech)a lékařky, do té doby přítelkyně Dostal jsem na vybranou buď cirhoza nebo jaterní celková dieta. V první řadě jsem si vypěstoval na zahrádce ostropestřec mariánský, je to bodlák, ten jsem vymlátil a z jeho semen si stále vařím čaj. Vývar nikoliv nálev. Než mi vyrostl a dozrál ke konzumaci pojídal jsem denně Silymarion (nejprve retard, později jsem dospěl k Maka, ještě je na trhu jakon, To je jen latinský název pro ostropestřec, proč jsem si vybral zrovna Maka se dozvíš po přečtení návodu. Zcela jsem vypustil své oblíbené prasečí maso, krmil se rybami kuřaty a mléčnými zakysanými výrobky pod 0,5 % tuku. Alkohol zcela vypuštěn. Idilický obrázek, sedíme v sevřené sestavě, kamarádi po štamprdli + pivo a já kefír. Během půl roku se mi zlý cholesterol vrátil do normy, jaterní testy dopadly dobře, shodil jsem 20 kg.
Trpěl jsem utkvělou představou, že všichni lidé hajzli jsou, trápil se otázkou proč vlastně jsem na tomto světě atd… Prostě nebylo se mnou k vydržení, sám sobě jsem byl odporný.
V této chvíli mám svá kila zpět, užívám pravidelně Silymarin maka, ráno si vařím čaj z Ostropestřce, jsem v pohodě a žiju a testy mám uspokojivé. Resumé: brát Ostropestřec, raději více než méně a bude to dobré. Všechny ty zázračné léky, jako Lipovitan, Esssentiale atd jsou jen jinak pojmenované výtažky z Ostropestřce (hrozné slovo, ale účinná bylina).

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz