Jarní sraz labužníků Autocamp Freestar Strachotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.09 10:34
Ještě jedna maličkost...

Já hlava sklerotická jsem tam nechal svůj kuchařský nůž Fiskars. Pokud ho někdo má, budu vděčný, když mi jej přiveze na příští sraz.

A Milošovi děkuji za kotlík, co sice dovezl, ale zase také odvezl!

Miska12
108 příspěvků 25.5.09 10:54
Ty hlavo sklerotická.

Tož jsi ho zapomněl ale u mne v autě.H
ledej na adrese Ostr.695 F-MPs.Vedlejší vchod.

gmp
1603 příspěvků 25.5.09 10:56
nevíte

Nevíte někdo, kde jsem byl já o tomto víkendu, asi stárnu a nic si nepamatuju. Miloš

gmp
1603 příspěvků 25.5.09 11:01
manek - a ty si kterej?

Pošli svou fotku, možná si vzpomenu. Miloš

Miska12
108 příspěvků 25.5.09 11:08
Miloši.

Máš v mobilu MMS.Pověstná postava.

blanca.xy
647 příspěvků 25.5.09 12:51
Posílám

odkaz na další fotky , zdechlé ryby se mezi nimi nevyskytují

blanca.xy
647 příspěvků 25.5.09 12:52
ta skleroza....

zapomněla jsem odkaz vložit, napravuji http://album.fotoonline.cz/index.php?…

bocianka
528 příspěvků 25.5.09 13:38
teď

jsem doprohlížela (tiše záviděla)a běhaly.

blanca.xy
647 příspěvků 25.5.09 15:15
ještě jednou

upravené fotky

gmp
1603 příspěvků 25.5.09 15:17
klobouk

Neviděl jste někdo můj klobouk. Jsem bez klobouku - bos, nahej. Miloš

pekarka
410 příspěvků 25.5.09 15:22
Milošku!

Ty chlape jeden, cos tam dělal, že jsi bez košile, bez klobouku a bos!!!!

blanca.xy
647 příspěvků 25.5.09 15:22
nějak

se mi to nevede, takže další pokus .

marmelada
1642 příspěvků 25.5.09 18:35
Tak

je vidět, že jste si to užívali. Jsem ráda, že jsem vás mohla vidět alespoň takhle zprostředkovaně. Třeba příště!

noskovice
1322 příspěvků 25.5.09 19:58
Tak jssem tady!

Ahoj Labužničky a Labužníci,¨
my vás všechny zdravíme a děkujeme za krásné dny na Strachotíně. Když si vzpomenu, jakým způsobem začla naše cesta, je mi z toho ještě teď blbě!
Děkuji Mánkovi a myškám, že na nás trpělivě čekali až skoro do půlnoci, „Máně“, že nás dobře navedla, hlavně poslední kus cesty z Vídně do Strachotína a nakonec vám všem, že jste se postarali, abychom měli co jíst a pít.
Ještě to ale neskončilo (pro nás), poslední tečka bude 6. června. Poslední letos.
Zatím pa a velikánskou pusu všem, Umberťáci.

P.S. Karmínku, nic není pravda, stálo to za prd, aby Ti to nebylo líto!

karminek
757 příspěvků 25.5.09 20:42
jo Soní

viděl jsem důkazy a věřím ti .Jedli jste svěcené oplatky a zapíjeli sodovkou, v kostele musej vyměnit lavice,protože jste je oklečeli a vyčerpali svěcenou vodu.

muso
118 příspěvků 25.5.09 22:05
taková to byla lebeda

Karmínku, ty nevěřící tomáši, byli tam i boží milosti, sice znesvěcený Milošovou rukou, neb jim vydloubal všecky mandličky a na místě sežral. Jak to udělal se neví, nikdo ho nepřistihl, ale ví se to, kdo to byl. A že na nás ve vesnici budou ještě dlouho vzpomínat, takové obžerství uvidíš tak ještě na svatbě a to musí být z tlupy labužníků. Soni a nevěř všemu co vidíš na fotkách, to už Umberto nechtěl jíst a já jsem mu jenom pomáhala

Jinjorka
112 příspěvků 25.5.09 23:21
Tak ještě pár foteček

tedy doufám,že se mi to povede…dlouho jsem to nedělala
tak snad tady

Jituska02
111 příspěvků 26.5.09 00:44
Jasně....

určitě to stálo za prd.....taky proto neočumuju fotky neslintám a vůůůůůbec nezávidím Jitule

penda
4752 příspěvků 26.5.09 05:53
jinjorko,

asi jsi zapomněla dát veřejný přístup na vložené fotky, protože se nenačtou, pouze vstupní strana … moc zdravím Vás všechny a těším se, že snad příště mi to vyjde a uvidíme se

Jinjorka
112 příspěvků 26.5.09 06:19
Tak nevím

Mě to funguje a zámeček je otevřený…netuším kde je chybka

penda
4752 příspěvků 26.5.09 06:46
Mánek našel chybičku!

Jinjorko, chybička byla v tom, že jsi dala odkaz na fotky, když jsi byla přihlášená, odkaz se musí dát z veřejných alb, jinak se fotky nezobrazí, takže jsem to udělala za Tebe …

fotky od jinjorky

Doufám, že je to to správné album :)

Jinjorka
112 příspěvků 26.5.09 07:12
Děkuji

Vlaďce i Mánkovi za pomoc…příště už snad budu vědět

noskovice
1322 příspěvků 26.5.09 12:57
Jitulko a Karmínku,

měla jsem pravdu, že to za nic nestálo. Však je vidět, jak se musela muso obětovat a cpát to žrádlo do Umberťáka. Vůbec to tomu klukovi nechutnalo! Chtěla bych ji touto cestou poděkovat! Holt kamarádi jsou kamarádi a veverky zůstanou veverkami.
Miloši, nemám na Tebe telefon. Můžeš mi brnknout? Chtěla bych vědět, co je to za ryby v té sklenici.
Alis, prosím Tě, najdi nějaký název na Pohádkový sen, jak říkala pekařka a dej recept na Labužníka. Bylo to fantastické.
Miro, po Tobě budu chtít taky dva recepty. Nepamatuji si, jak se to jmenuje, ale Ty určitě víš, co myslím. Byla to ta zelená a černá „pasta“.

No, tímto jsem pochopitelně nechtěla říci, že nám tam chutnalo, Jitulko a Karmínku, to rozhodně ne.
Já to jenom chci zkusit sama a uvidíme, zda z toho vyleze něco dobrého!

Ahoj, Soňa.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.09 13:19
Milá Soničko!!!

My bychom ti všichni rádi brnkali, a nejen na nervy, ale to bys musela zapnout aspoň ten netálský mobil, aby ti došly aspoň sms! Ty máš všechno vypnuté, to se ti pak blbě telefonuje, víš?

noskovice
1322 příspěvků 26.5.09 14:17
Mánečku, veverko!!!

Netálský mobil je vypnutý, aby mi nikdo nepřipomínal netálii a neotravoval, ALE český mobil je zapnutý ve dne v noci. Že Ty přikrmuješ a voláš kdo ví kam?
Na nervy mi brnkal dneska ráno Umberťák, takže byste byli druzí!
Za chvíli mi zabrnká i zubař a budu hotová!
Ahoj.

Sylvie
2302 příspěvků 26.5.09 14:45
Pomoc

Já mám požadavků. Manžel se nacpal dobrotama a teď se ptá, jak se jmenovalo toto a toto.

Vzpomíná na tvarohové koule obalené bylinkami, ty bych ještě svedla, pak tam byly plněné papriky, ty nevím, od koho byly. No, já si ještě vzpomenu, ale tyto dva recpety bych súrně potřebovala (potřebuji nové boty…ale souvisí to, neříkejte!)

Sylvie
2302 příspěvků 26.5.09 14:49
Trochu italštiny nikoho nezabije

Soňo, prosím Tě, jak jsi učila mého manžela říkat italsky - Proč to doma taky neděláme?…
On už to zapomněl a chce to zase umět.

gmp
1603 příspěvků 26.5.09 15:30
Soni ve sklenici jsou ryby

Je to možná pro Tebe překvapení, ale v té sklenici je olej, cibule a ty ryby se jmenují ryby. Ve skutečnosti jsou to slanečci, ale už nejsou naložení v soli, ale v oleji. Šledziky od Andrzeja. Miloš - veverka

karminek
757 příspěvků 26.5.09 15:58
co toto?
di
2451 příspěvků 26.5.09 17:51
Sylvie

nejsem Noskovice, ale : Perche non facciamo questo a casa? Ona mě určitě opraví, to je jen pro první orientaci.

noskovice
1322 příspěvků 26.5.09 18:26
Míšo,

já teď budu pořád slyšet: Perché non lo fai mai? (Proč to nikdy neděláš?)
Už vidím, jak mě bude dusit, až se vrátíme do Itálie.
Jinak oznamuji, že mám konečně krásný úsměv, zuby jsou v pořádku. Právě jsem se vrátila od zubaře a jsem ráda, že to mám za sebou.
Pozdravuj doma a že se ještě jednou omlouvám Tvojí mamince za tu potvoru.
Ahoj, Soňa.

Nero
297 příspěvků 26.5.09 22:06
Sylvie

Jsme rádi, že chutnaly:
Tvarohové koule se šunkou

kamilio
551 příspěvků 27.5.09 22:34
Snad...

… by tam mohly být fotky ze srazu ve Strachotíně. Vyzkoušejte kliknout na toto.

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.09 23:12
...

zkuste tento odkaz na kamiliovy fotky

Sylvie
2302 příspěvků 28.5.09 07:24
Di, Nero

Di, díky za překlad. Manžel se to učí i se správnou výslovností. Prý se těší, až to na mě bude volat přes zahradu… :-)

Nero, Tobě děkuju za recept!!!

Sylvie
2302 příspěvků 28.5.09 07:30
Kdepak, všechno je jinak

Soni, maminka mi dokonce záviděla, že mě někdo nazývá přes telefon potvorou. :-))

Tobě se omlouvám, že ses zklamala v kamarádce. Pro vysvětlení ostatním - zrovna, když mi maminka nesla mobil, tak Soňa slyšela třísknutí dveřma a zařvání, že si nenechám zkazit večer nějakým pitomým puberťákem. Prostě jsem se předvedla v celé své kráse…

noskovice
1322 příspěvků 28.5.09 19:33
Míšo,

mne mrzí, že už nejsem pitomý puberťák. Měla jsem méně starostí a hlavně jsem byla mlaďoučká. Na druhou stranu bych ale musela čekat desítky let, než se uskuteční sraz Labužníků, nebo-li bezva party.
Vůbec se mi neomlouvej, mně to přišlo k smíchu. Mně taky občas prdnou nervy. To je lidské.
Pozdravuj doma a ahoj, Soňa.

anickav
2904 příspěvků 29.5.09 21:13
Ďakujeme všetkým labužníkom,

s ktorými sme strávili pekné chvíle na zraze. Zároveň sa ospravedlňujeme všetkým, s ktorými sme sa v nedeľu nestihli rozlúčiť - po našom návrate cca o 12,15 už boli skoro všetci preč…Tešíme sa už teraz úprimne na ďalšie stretnutia.
(Až dnes po návrate z krásnej Šumavy sa dostávam k Internetu, pobyt v Čechách sme si predĺžili.)
Anickav + Jano

Miska12
108 příspěvků 7.9.11 13:21
Ach jo.

Bohužel.Hlodavci nepřijedou.Manželka musí do práce.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz