Jarní sraz labužníků Autocamp Freestar Strachotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
anickav
2904 příspěvků 19.5.09 17:13
Ešte dotaz:

Objednali ste počasie? Alebo po Vysočine už prežijeme všetko?

noskovice
1322 příspěvků 19.5.09 17:05
Mánečku,

opravdový kamarád jede na sraz o den dříve, aby na nás (mne a Umberťáka)
počkal s hotovou večeří, muzikou a hlavně s pitíčkem. Jenže Ty jseš ta naše „veverka“ (Máneček vi, co tím myslím), která se bude chlubit, že přijede už někdy dopoledne, aby vás všechny mohl přivítat apod.
Lže, já tam budu první (aspoň doufám) a budu vás všechny vítat!
Už se na vás všechny těšíme a koukejte sebou hejbnout, ať tam nečučíme sami moc dlouho.
Ahoj, Soňa.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.09 17:28
Odpověď...

Aničkav: Jasnačka, počasí je objednané. Pokud nevyjde, má sv. Petr slíbené „do držky“. Pak už ale určitě přežijeme všechno!

Noskovice: Některé veverky machrují, že přijedou o den dřív (ale jenom aby se stačili vyspat). Místo toho (pokud by teda byli kamarádi!!! ) by se měli starat, aby byl každý po příjezdu přivítaný frťánkem a něčím teplým do žaludku a ne, že ještě budou vyrývat!

noskovice
1322 příspěvků 19.5.09 17:46
Pro všechny labužníky, co se chtějí v pátek "srazit".

Frťan bude pro všechny, až na veverku. Pro tu mám něco „teplého“ do žaludku.
Mne tak pálej dlaně …!

Jinjorka
112 příspěvků 19.5.09 20:46
...

Ahojky Soni a Umberťáku :-))))).,Doufám,že i tady budeme stejně brzy jako na Vysočině.....jen teď už vím,že na Umberta musím jinak:-)))))).Ačokči vezu a moooc se těšíme Jin a Petr

Jinjorka
112 příspěvků 19.5.09 20:49
...

Na Mánka i GMP se moc těšíme a slibzjeme,že jw za jejich službu patřičně odměníme…kanystr máme s sebou :-)

noskovice
1322 příspěvků 19.5.09 20:53
Jindřiško,

po třiceti letech jsem zjistila, že miláčka „utáhnu“ hlavně na: vepřo-knedlo-zelo, fazole a pizzu. Pizza byla dnes večer, tak si myslím, že cesta do Strachotína bude v pohodě. Zbytek si nechám pro sebe.
Moc se na vás všechny těším, Soňa.

Sylvie
2302 příspěvků 19.5.09 20:56
...

Prosím, nachystejte mi na sobotu velkého frťana, už teď ho potřebuju.

Kdybych zapomněla doma dárky a pohoštění, nebude to z hamounění.

Jinjorka
112 příspěvků 19.5.09 20:59
...

Sylvi…na všechno se vybodni…věřím ,že zase bude všeho dost…jako minule:-))))Je takové,že každej chvilku …tahá pilku a hostí ostatní.Já už jsem napružená jako péro a zítra začínám péct a balit a těšit se :-)

Nero
297 příspěvků 19.5.09 23:21
Lidi,

Já jsem sežral kost z vepřového kolena a děsně jsem se ucpal. Neumíte si představit, co se mnou dělali na veterině. Teď už mě prošťouchli, ale mám absolutní zákaz žrát kosti a i ostatní podléhá přísné kontrole. No řekněte, není to otrava před sjezdem Labužníků? Ale mějte to , prosím, na paměti. Páníčci vám předem děkují.

anickav
2904 příspěvků 20.5.09 08:50
Nero,

ty si sa ucpal, niekto si dal lák z kyslej kapusty a malo to opačný účinok…
V podstate, viacerí asi mali zažívacie problémy. Na druhej strane, nie je takáto akcia každý týždeň.
Ja ti kosť, sľubujem, nedám, hoci viem, že by si zas neodolal…

noskovice
1322 příspěvků 20.5.09 11:28
Struhadlo

Chtěla bych poprosit některou „srážející se“ labužnici, aby vzala s sebou také struhadlo, protože se domnívám, že nebude součástí kuchyńského vybavení. Nechce se mi kvůli 2 dnům jezdit tři týdny se struhadlem v autě po Evropě.
Tak já už balím, házím věci do auta a brzy ráno „padáme“! Koukejte přijet co možná nejdříve.
Ahoj všem, Soňa.

Sylvie
2302 příspěvků 20.5.09 18:04
...

Jedno struhadlo jsem právě odnesla do kufru auta. Takže struhadýlko budeee. :-)

AničkoV, psala jsem Ti maila, tak se mrkni.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.09 18:48
struhadlo

To je dobře, tak to já ho zase vybalím.

noskovice
1322 příspěvků 20.5.09 21:26
Mánečku,

to struhadlo vem, Míša přijede až v sobotu!!!!!

anickav
2904 příspěvků 20.5.09 21:34
Mňa by ešte zaujímalo,

či bude ukážka smaženia syra a či príde Míša aj s papiňákom (alebo iba s manželom), či predvedie Županičove brambory?
Soňa, Ty už máš byť v posteli, aby si ráno svieža frčala na Moravu!

Miska12
108 příspěvků 20.5.09 21:50
Tak.

Zítra ve dvě odpoledné vyjíždíme do Strachonína.Ja (Miska 12.Myška 11 a Mánek.Večer nashledanou,nashledanou.nashledanou rodné ůdoli.Zdravím všechny Ján Boháč.

Fabujan
150 příspěvků 21.5.09 07:19
Milí všetci "účastníci zájazdu",

keď sa tu tak vytešujete, až mi srdco trhá, keďže nemôžem byť s vami a konečne sa s vami spoznať. Ale prajem vám pekné počasie, náladu si veziete so sebou, tak tá nebude chýbať a nech vám to všetkým krásne výjde (tak mi treba). Dovidenia nabudúce (dúfam, že bude nejaké nabudúce).

svato
1425 příspěvků 21.5.09 09:09
hororová predpoveď

otvorila som si ráno každodenný bulvár a čo nevidím v horoskope: aj tá najlepšia kuchárka občas niečo pripáli, ale nič si z toho nerobte - a ja sa večer chystám na kus jeleňa, čo mám už tri dni v páce, ak prídem s prázdnymi rukami, na vine sú hviezdy…

gmp
1603 příspěvků 21.5.09 10:48
svato - je to jeleň!

nedonesla si z roboty?????

svato
1425 příspěvků 21.5.09 11:54
Miloško,

keďže ja len čučím do mikroskopu a do pitevne nechodím (v podstate podľa predpisov ani nesmiem), musela som použiť iné zdroje.

anickav
2904 příspěvků 21.5.09 11:59
Miloško,

Ty nezabudni na verejný sľub, čo si dal, že prídeš s fľaštičkou (prívarok) PEŠI sem, stačí do Strachotína…

petrunka
102 příspěvků 21.5.09 13:44
...

přeju všem krásné prožití labužnického srazu, moc se nepřejídejte a neopíjejte, ať nepadne základna labužníka :)

pekarka
410 příspěvků 21.5.09 19:39
Aničkooo

Prosím, já za ním klusat nebudu. Já chci jet autem, kam bych dala ty krabice, že? Mějte se a čauky ve Strachotíně.

Jituska02
111 příspěvků 21.5.09 23:21
Šťastnou cestu

tam i zpátky všem účastníkům srazíku, příjemné počasí, dobrou náladu a hodně místa v bříšku…užijte si to i za nás nešťastníky, co nemohou dorazit!

Ahojky, Jitule+Míša

anickav
2904 příspěvků 22.5.09 11:38
Kukám, kukám,

vy ste už asi všetci tam…a ja sa ešte parím pri sporáku…:-(
Ale pagáče budú čerstvé. :-)

karminek
757 příspěvků 22.5.09 19:56
ach jo

jak já jim závidím

pekarka
410 příspěvků 24.5.09 15:47
Všem moc a moc děkuju.

Zase to bylo náročné, krásné a skvělé. Všem moc děkuju za spoustu dobrot, které jsem měla možnost ochutnat. Všechno bylo výborné a skvělé a taky děkuju za báječný víkend , který uběhl jako voda a dárečky které jsem dostala. Mám Vás labužníci ráda. Mějste se a někdy příště ahoooooooj. pekařka Dana

johnmirow
74 příspěvků 24.5.09 16:20
dakujeme

aj my dvaja za skvely vikend a dufame, ze coskoro bude znovu dalsi zraz … Miro & Mata

Alis
2617 příspěvků 24.5.09 16:46
Připojujeme se k díkům...

za krásný víkend, krásné setkávání, krásné poznávání, spoustu legrace a pohody (o tom Everestu jídla ani nemluvím)

Dojeli jsme dobře a v pohodě (úplná krása oproti cestě tam ), Zdeňku jsme v pořádku vy:,–(ili před domem a všem přejeme stejně šťastný návrat

Soni, ozvi se ještě než odjedeš, už se těšíme s tebou k Drsnejm

Mánku, v neděli jsme se nějak nestihli potkat, abychom vyrovnali dluhy, napiš mi prosím, kolik ti dlužíme a jak se vyrovnáme, ano?

Zdravíme všechny
Alis a Zdeněk

Nero
297 příspěvků 24.5.09 17:26
Ahoj kamarádi labužníci,

Mně se to tentokrát moc nevyvedlo, to víte, jezdit na takový sraz a muset držet přísnou dietu je něco hrozného, ale páníčci si všichni libovali, jak si užili a moc vás všechny pozdravují. Cestou domů jsme ještě navštívili vinný sklípek a slavnosti chřestu v Ivančicích. Pán nás zásobil dobrotami a protože nemohl koštovat cestou, tak okoštoval až teď a prohlásil, že se budeme mít teď nějaký čas dobře. Jen se nějak těžko stefuje do kláves. Tak ještě jednou: Labužníkům zdar a díky za všechno. Bylo to moc fajn.

Sylvie
2302 příspěvků 24.5.09 17:34
Krásná sobota

Také děkuju za bezvadnou sobotu strávenou s vámi. Ještě dnes dopoledne jsme s manželem probírali hlášky labužníků a řvali smíchy.

Už se těšíme na další setkání.

Barunka odpouští hození do bazénu…počkejte, teď mi čte přes rameno - „Nic neodpouštím, to si vypijou“ povídá. :-)

Míša, Jirka, Barunka, Vojta a Anička

sivakova
489 příspěvků 24.5.09 17:39
Strachotínský víkend

Vrátila jsem se domů přesně o půl čtvrté, tedy za tři a půl hodiny, cesta byla skvělá a já jsem v duchu s vámi se všemi na jižní Moravě. Děkuji všem za vlídné přijetí mezi labužníky, budu na tento víkend dlouho vzpomínat. Morava je opravdu kus krásné země a příjemných lidí. Zdraví Libuše.

johnmirow
74 příspěvků 24.5.09 19:16
Manku

a aby som nezabudol, velka vdaka Mankovi za zorganizovanie zrazu …

Sylvie
2302 příspěvků 24.5.09 20:08
Vzkaz od Soni

Soňa noskovice všechny zdraví a děkuje za bezvadný víkend. Do Prahy dojeli v pořádku a užívá si teď další parádní večer.

P.S. Připojuji se johnmirow(ovi) a děkuji Mánkovi za tento supersraz. :-)

Miska12
108 příspěvků 24.5.09 20:18
Strachonín.

Manek,miska a myška dojeli v pořádku o půl třetí.Omluva.Ať žije radegast(Pivo).

Jinjorka
112 příspěvků 24.5.09 20:21
Velké díky

Mánkovi a prostě všem zlatým Labužníčkům.Bylo nám s Vámi mooooc krásně a protože jsme se cestou kochali…dorazili jsme až teď,ale jsme moc šťastní,že jsme s Vámi mohli být.Petr,Jinjorka a Enji

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.09 21:05
hlásím,

iva, Alice_G a blanca.xy navštívily kamiliem doporučeného vinaře v Dolních Dunajovicích. Má dobré víno, je milý a prozradil nám, proč se kamilio zdržel ve Strachotíně tak krátce.
Myslím, že to mohu prásknout. Kamilio měl narozeniny a slavil je v D.Dunajovicích s přáteli. Tak opožděně mu přeji hodně zdraví !

Dojely jsme do Prahy po 15. hodině a pokud vím, jsme všechny v pořádku dávno doma.
Mrzí mne, že jsme se nemohla s některými Labužníky rozloučit, prostě mi projeli a mne to moc mrzí. Už se těším na další sraz.

Mánečku, jsi jednička a snad jsme ve Strachotíně neudělali moc velkou ostudu.

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.09 21:07
Veliteli Mánku :-)

a všichni ostatní Labužníci, děkujeme za suprový víkend a za pohostinné nakrmení i napojení nás tří bezprizorních, nic nepřivezších :-)
V sobotu, 6. června se budu velice snažit to vynahradit :-) Díky!!

johnmirow
74 příspěvků 24.5.09 23:19
pre

vsetkych, ktori neboli a vsetkych, ktori boli … http://flickr.com/…mirow/F0cX10 … kliknite na SlideShow a nechajte sa unasat zabavou :) … pekne pozeranie prajem, dufam, ze to bude fungovat

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.09 06:49
Zdravím všechny a děkuji!!!

Jsem rád, že se vám na srazu líbilo. Počasí nám přálo (jsem říkal, že meteorologové kecají!!!), všichni dorazili domů v pořádku, ostudu jsme si žádnou neudělali.

Jenom Mirovi ty fotky nějak neběhají, což je škoda!!!!!

karminek
757 příspěvků 25.5.09 08:16
nene

Mirovy fotky běhají

Miska12
108 příspěvků 25.5.09 08:39
Nene.

Karmi.Neběhají.Musel bych běhát s laptopem aby…

penda
4752 příspěvků 25.5.09 09:02
Běhaly

bez problémů ještě cirka před 5 minutama - teď mi yahoo hlásí, že johnmirow žádný „set“ s fotkama na flickru nemá … tak nevím, buď mu skončilo nějaké to prohlížecí právo, že jsme vypotřebovali počet otevření stránky anebo je z webu odstranil…

johnmirow
74 příspěvků 25.5.09 09:34
netusim

ake mozete mat vsetci problemy, vytvoril som novu linku, cez ktoru by to malo fungovat;

http://flickr.com/…mirow/58NGUG

tu skusim dat linku takto:
Link na fotky

alebo si prekopirujte tu linku do prehliadaca …

vpravo nad fotkami je tlacitko SlideShow … cez toto tlacitko by ste mali mat moznost prezerat fotky, ktore som tam dal. Funguje aj predosly link, kdeze nie je expirovany. Ukoncit platnost mozem az ja, a to vam neurobim …

karminek
757 příspěvků 25.5.09 09:41
...
karminek
757 příspěvků 25.5.09 09:42
miro

to bude muset zpřístupnit jinak

blanca.xy
647 příspěvků 25.5.09 10:02
Miro,

mně fotky běhají bez problémů, jinak moc děkuji Mánkovi za zorganizování srazu a přidávám se ke všem chvalozpěvům, které zde jsou napsány, jsem ráda, že jsem se mohla se všemi účastníky setkat, s některými opět a s jinými nově. Přidávám se také s blahopřáním camiliovi k narozeninám, o kterých jsme se dozvěděly s Ivou a Alicí ve sklípku, jak zde již Iva popsala. Už teď se těším na další sraz .

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.09 10:28
Tak tady jsou také nějaké fotky,

dámy a pánové. Tyhle by měly běhat bez problémů!

sraz Strachotín

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz