Jarní sraz labužníků Autocamp Freestar Strachotín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.09 13:42
Jarní sraz labužníků Autocamp Freestar Strachotín

Protože se už v diskuzi ztrácely podstatné informace, končím původní, asi už matoucí diskuzi, a prosím o další příspěvky pouze sem.

Sraz se bude konat v termínu 22.5.2009 až 24.5.2009

Adresa zařízení a kontakty:

Strachotín:
Autocamp Freestar Strachotín Šakvická ul. (za kostelem) 3,
okres Břeclav 693 01

e-mail: autocamp.frees­tar@seznam.cz

ubytovatel, se kterým jednám: 776 230 887 - ubytování p. Grégr

K dispozici jsou tyto možnosti ubytování:

2 dvojbungalovy, které jsou již obsazeny.

10 chatek pro 4 až 6 osob, vybavené 2×dvoupatrové postele s rozkládací spodní částí na dvojlůžka, šatní skříň s botníkem, lednička, kuchyňská skříňka s kompletním vybavením, stůl a 4 židle. Sprchy a toalety do 50m. Kuchyňka s moderními nerezovými stoly s vařiči do 60m.

8 jednobungalovů pro 2 až 3 osoby, vybavené dvoupatrovou postelí s rozkládací spodní částí na dvojlůžko, nábytkem, tv a rádiem. Sprchy + wc do 10m. Kuchyňka s kompletním vybavením do 20m.

Pro nejnáročnější je pan Grégr schopen a ochoten zajistit ubytování v penzionu, který je údajně vzdálen cca 300 metrů (využil toho již Nero), ovšem pobyt je za jiné peníze, než v kempu (netuším kolik).

Protože jsme v termínu mimo sezónu, bude se za osobu platit 200.- kč/noc, takže se nejedná o platbu za celou chatku!

Podle dnešní domluvy s panem Grégrem zaplatím za celou naši akci zálohu já, vy ostatní zaplatíte až na místě, podle toho, jestli jste se zúčastnili nebo ne a kolik vás doopravdy bylo. Takže nám vychází vstříc tím, že nebudou účtovány žádné stornopoplatky, navíc se i zahraniční účastníci mohou objednat bez problémů s platbou zálohy a podobně.

Objednávejte se sami pomocí tohoto formuláře , do poznámky dole uveďte text „Sraz labužníků“.
Kdo s kým bude chtít bydlet si domluvte mezi sebou, s tím snad problémy nebudou. Potom ať ubytování objedná jen jeden za všechny!!!
Vaše objednávky budou pouze evidovány, odpověď na ně prosím nečekejte, pan Grégr bude komunikovat pouze se mnou.

Co sebou, jak je to se stravou a jaký bude program? Toť otázka…

Že si máte vzít nějaké vhodné oblečení, to snad připomínat nemusím, nejsme děti jedoucí na výlet.

Vlastní grily a podobné pomůcky (obzvláště tekuté, například slivovicí se gril podpaluje mnohem lépe a výživněji, než pevným podpalovačem!) jsou vítány, každý si může připravit něco doma, s čím by chtěl ohromit nebo pohostit ostatní, suroviny přivezené v přírodním surovém stavu se budou připravovat svépomocí průběžně, stejně tak bude probíhat konzumace (všichni všechno od všech). Takže se připravte na téměř tři dny obžerství ve skupenství pevném i tekutém.

Pro nováčky, tedy ty, kteří se ještě nikdy nezúčastnili:
Nebuďte překvapeni, když vás najednou začnou ostatní obdarovávat nějakými dárečky, jaksi se to samo od sebe vžilo. Jsou to jenom maličkosti, třeba i samovýroba, ale potěší! Ostatně inspiraci najdete na fotkách z předchozích srazů. :-D

Program bude takový, jaký si uděláme, nic se neplánuje, vše je spontánní.

Jen ještě prosím, abyste mi sem napsali, pokud se přihlásí ještě někdo, kdo si to rozmyslel dodatečně.

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Alice_G
505 příspěvků 21.02.09 09:53
Sraz

Tak jsem přihlášená… A mánku, pokud p. Grégr komunikuje jen s s tebou, určitě dáš průběžně vědět, kdo se nahlásil. Jinak ráda uvidím všechny nicky z labužníka - staré, nové i nejnovější. AG

Fabujan
150 příspěvků 21.02.09 10:49
zraz labužníkov

pripájam sa k Alici, ja som tiež prihlásená + moja zodpovednejšia polovička. Z predošlých zrazov som videla fotky, ale chcem vás poprosiť, podeľte sa s tým , ako ste prišli vychystaní na zrazy. Rada by som využila vaše skúsenosti, aby som sa neblamovala nepripravenosťou. Vďaka. Jana

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.09 13:12
Fabujan,

všechny dřívější srazy se odehrávaly po restauracích s využitím jejich jídelních lístků, jen ten poslední na Vysočině byl na tři dny ve volné přírodě. Takže jsme nikdo nevěděli, co kdo sebou přiveze, ale byli jsme nakonec šokovaní NAPROSTOU PŘIPRAVENOSTÍ všech na všechno.

Prostě, co přivezeš, to bude přijato s povděkem. Pokud z toho dokonce něco uvaříš osobně, budou tě všichni nosit na rukou. Když přijedeš s prázdnýma rukama, neboj, také se nic nestane, protože z Vysočiny se odvážela ještě spousta jídla i tekutých zásob zpět. Prostě a jednoduše, nešlo to užrat a upít.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.09 13:21
Alčo,

jsem s panem Grégrem domluvený na komunikaci na téma: zajištění ubytování, platba zálohy, případné změny. O tom, kdo je přihlášený mě asi informovat nebude, spíš by bylo lepší, kdyby to každý na sebe prásknul sám tady.

Co zatím vím:

Mánek a Věra,
miska 12 a myška11,
noskovička s Umberťákem,
Danda s manželem a se Zdendou,
Johnmirov s Maťou,
Andina s Markem,
Nero s manželkou a Neropsem,
Jinjorka s manželem a minipsem,
pekařka.

Teď jenom nevím, jestli Svato spoléhá na mě, nebo jestli se přihlásila sama, doufám, že mi dá vědět.

Alis
2617 příspěvků 21.02.09 13:37
Mánečku,

připočítej Aničku a Janka, Alis a Zdendu, jen nebudeme zabírat chatky ani lůžka, budeme bydlet sólo. To víš, my jsme takoví individualiské :-)) Už se těšíme!!!

Alice_G
505 příspěvků 21.02.09 14:54
Fabujanko,

vezla jsem minule na sraz 6 kilo potravin a lihovin, zpět jsem vezla skoro 5 kilo JINÝCH potravin. Tohle se nedá ovlivnit. AG

ewa
600 příspěvků 21.02.09 14:58
Mánku,

můžeš si mě taky připsat na seznam. Už jsem se přihlásila do kempu. Eva

Alice_G
505 příspěvků 21.02.09 15:17
Strachotín

A mánku, mne jsi připočetl? 1× Alice?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.09 15:37
Alčo,

to byla jenom odpověď tobě na otázku, ne seznam zúčastněných. Ty a Fabujan jste tu přece napsaly, že jste přihlášené, zapsané vás mám na seznamu dávno.

Nero
297 příspěvků 21.02.09 15:46
Fabujan, příp. další

Sraz na Vysočině jsem popsal z psího hlediska v deníčku. I když, jak tvrdí pán, jsou to psí bláboly, zmiňuji se tam stručně i o stravování. I když to není popis vyčerpávající, určitou představu můžete získat

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.09 16:57
mánku,

přihlášku jsem odeslala. Pokud budou mé spolubydlící z Vysočiny souhlasit, ráda bych byla opět s nimi v chatce.

Alice_G
505 příspěvků 21.02.09 21:53
Jedna chatka

ivo a ewo, moc se na vás těším. Jen blanca a muso se ještě nevyjádřily..,

blanca.xy
647 příspěvků 21.02.09 23:22
Alice,

už jsem přihlášená a počítám s ubytováním tak, jak jsme se domlouvaly .

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.09 09:22
Muso

je přihlášená. I s Bendou.

sivakova
489 příspěvků 22.02.09 10:35
Strachotín

Siváková a Blamamka se hlásíme do počtu, ale ubytování máme zajištěné mimo kemp. Už aby byl ten máj. Libuše

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.09 14:41
Takže

už jen Jituška (2), Svato (3) a Karmínek (1) a bude nás (pokud se ještě někdo nerozmyslí a nepřihlásí) celých 41 + nejmíň 6 psů!!!

svato
1417 příspěvků 24.02.09 09:15
Mánku,

už som nás prihlásila, bola som 4 dni mimo internet. Budeme len dve + dvaja psi. Tešíme sa. Dana

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.09 20:56
Hlásím,

že už je záloha zaplacená a objednávka podepsaná.

gmp
1603 příspěvků 07.04.09 13:57
už se nám to blíží,

já jenom pomni abys nezapomněl.
Doufám, že jste si všimli podmínky, že se špenátem je vstup do areálu přísně zakázán.

anickav
2904 příspěvků 07.04.09 14:32
Miloško,

prestaň brojiť proti špenátu! Môže sa stať, že sa spikneme a zaplavíme to tu špenátovými receptami. Keby si tušil, čo všetko sa dá zo špenátu…A keby si sa dal na jeho pravidelnú konzumáciu, možno by si chytil aj lepšiu farbu. Takú do prírody - zelenkavú… :-))

Sylvie
2302 příspěvků 08.04.09 18:33
...

A s ledvinkami projít branou můžu???

gmp
1603 příspěvků 09.04.09 14:44
Mýša Myška

NE

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.09 08:33
Bez obav!

Přes bránu lze projít s čímkoliv, co pitelné a jedlé jest! Tedy i VČETNĚ špenátu a ledvinek!

svato
1417 příspěvků 15.04.09 09:49
Mánku,

prosím o radu. Hneď, ako si uviedol informácie o objednávkach, presne podľa formulára som sa ozvala a dostala som odpoveď, že v dohľadnej dobe pošlú záväznú objednávku, resp.faktúru. Odvtedy sa nestalo nič a žiadnu odpoveď nedostala ani Andina. Miro (johnmirrow) vraj tvrdí, že je času dosť, ale ak si Ty už platil zálohu, neviem, či tam netreba pre istotu zavolať. Už sa tešíme. Dana

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.09 15:20
Svato,

je to napsané trochu výše:

Vaše objednávky budou pouze evidovány, odpověď na ně prosím nečekejte, pan Grégr bude komunikovat pouze se mnou.

Takže odpověď nečekejte, všechno je OK!

svato
1417 příspěvků 15.04.09 19:16
Mánku,

ďakujem, to vieš, debilita senilis. Keď som prečítala, čo je na formulári, zabudla som, čo si napísal Ty.

svato
1417 příspěvků 15.04.09 19:19
oprava

debilitas

pekarka
410 příspěvků 16.04.09 16:17
už se to blíží

A že jsem tak smělá, kolipak nás bude???

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.09 21:00
Pekařko,

stále je přihlášených kolem čtyřiceti lidí. Uvidíme!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.09 06:19
Vážení a milí přihlášení labužníčci!

Pravděpodobně vám neunikla informace, že mi před několika dny vyšla rybí kuchařka. Včera jsem byl požádán, abych na sraz přivezl několik výtisků pro případné zájemce. Protože jak všichni víme, knihy jsou za a) neskladné a za b) těžké, chtěl bych vás touto cestou požádat o sdělení, kdo má o knihu zájem, ať tedy vím, kolik jich přivést. Kniha se běžně prodává za cenu 399.- Kč, na srazu by byla k mání za 319.- Kč. Zájemce prosím o zprávu do soukromé pošty.

Prosím pozor! Týká se prozatím jen těch, kteří se zúčastní srazu!!!

Sylvie
2302 příspěvků 24.04.09 07:24
Mánku

Mánku, prosím, mohl bys nám na srazu ukázat, jak se vykosťují sledi? Dovezla bych je.

anickav
2904 příspěvků 24.04.09 07:54
Sylvie,

nemyslela si sardinky?

Sylvie
2302 příspěvků 24.04.09 08:18
Pomoc

Hele, řekněte jí někdo, ať si ze mě furt neutahuje, jooo?

anickav
2904 příspěvků 24.04.09 09:47
Sylvie,

tak mi neposielaj sms, keď spím!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.09 19:33
Sylvi

to víš, že jo, dovez, bude aspoň sranda!

Kely
186 příspěvků 04.05.09 10:31
fotky

Proběhnul tento sraz? Že se tady o něm nikdo nezmínil, ani fotky jsem nezaregistrovala.

HelcaK
960 příspěvků 04.05.09 11:03
Kelly,

22.5. je až za 3 týdny…

Kely
186 příspěvků 05.05.09 07:41
...

aha omlouvám se měla jsem vsugerovaný duben

svato
1417 příspěvků 07.05.09 08:48
otázka

minule sme sa jednoznačne zhodli na použití jednorázových plastových riadov. Prinesieme každý niečo alebo jedna osoba veľa a zložíme sa?

anickav
2904 příspěvků 07.05.09 09:03
Dani,

ja si osobne myslím, že každý nech príde vybavený svojmi plastovými alebo hocijakými pohármi aj taniermi, či lavórom…
Ale uvidím, čo povie väčšina…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.09 10:37
Já si osobně myslím,

že koupím v Makru celé velké balení a pak to nějak srovnáme.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.09 10:38
Ještě mě tak napadá...

Koupit i plastové příbory, nebo si každý raději doveze svůj osobní?

Miska12
108 příspěvků 07.05.09 14:07
Plastové příbory.

Manku.Po pobytu v nemocnici nemůžu plast ani vydět.Radší každý svůj.Na čundry si každý tahal svůj bagr.

anickav
2904 příspěvků 11.05.09 14:18
V piatok

som bola na obhliadke Strachotína aj kempu, nedá sa zablúdiť - hneď za kostolom v centre dediny…od bytu to mám 120 km. Je tam nádherne, Pálava a samý vinohrad, voda sa vlnila ako more, konca nebolo vidieť…
V nedeľu som bola na Vysočine, Nové město a Vysočina ma dostali viac.
Dôležitá je spoločnosť, preto verím, že to bude skvelé zas!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.09 10:06
Aničko,

to je dobře, že jsi to obhlédla za nás všechny a že se ti tam líbilo. Společnost bude jako vždycky výborná, ba co dím - přímo skvělá (jak jinak, že? )!!!

Už jenom týden a něco, a JEDÉÉÉM!!!

jARKA77
141 příspěvků 15.05.09 12:11
Všem na srazu posíláme pozdravy

Tak jsme do poslední minuty věřili, že se s Brumíkem dostavíme. (Nota bene máme to tu za humny!) Bohužel, osud či spíše manželův šéf tomu chtěl jinak. Celý víkend mají v práci „Den otevřených dveří“. Tak si to vše moc užijte, mějte se super, ať vydrží krásné počasí-prý ano. Chtěli jsme vás překvapit, doufám že v dobrém a jak se říká s klasikem „Leda, prd, velebnosti!“
Všem jen to nej

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.09 08:35
Tak co, labužníčci - výletníčci?

Už jenom čtyři dny!!!

Doufám, že dorazíte všichni s haldou dobré nálady i dobrého jídla a pití!

Já se budu snažit tam být co nejdřív během dopoledne, aby bylo všechno OK.

Sylvie
2302 příspěvků 19.05.09 13:55
Mánku?

Já teda dorazím, ale s haldou dětí.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.09 16:47
Neva!!!

Jsou vítány i dětští labužníčci!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz