Jarní setkání labužnické, díl nevímkolikátý.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 14:45
Jarní setkání labužnické, díl nevímkolikátý.

Vážení a milí!

Jaro se přibližuje, sněženky a bledule pomalu razí cestu petrklíčům a abyste náhodou neutrpěli nějakou újmu na šedých mozkových buňkách, unavených nicneděláním a přecpáváním se přes zimní období tučnou i tekutou stravou, dávám vám již nyní na posouzení areál pro jarní labužnické setkání. Po pečlivém prostudování možností, které jsou v moravských a českých zemích (všimněte si toho, že patriot se nezapře, Morava je poprvé v novodobých dějinách jmenována na prvním místě!!! ), jsem našel pouze jeden objekt, který splňuje podmínky, které jsem si stanovil při výběru: Maximálně 35 ubytovacích míst, abychom to ob:,–(ili celé; možnost vaření venku; sprchy, kuchyňka a lednice k dispozici; bezbariérový přístup a možnost mít sebou psa.

Náročné, ale přesto se našla jedna lokalita (a tentokrát to není o patriotismu!), která splňuje tyto požadavky beze zbytku. Posuďte sami, jestli se vám líbí a kdo bude mít zájem, napište prosím sem do diskuze, kolik by vás bylo a na kdy. Jednalo by se o termíny (opět nechám na výběr a nejvíc preferovaný to vyhraje!):

22.5. až 24.5.
29.5. až 31.5.
5.6. až 7.6.
12.6. až 14.6.

Lokalita je na jižní Moravě, kousek od Novomlýnských ádrží, a jestli se vám líbí, posuďte sami:

penzion Jevišovka

Těším se na vaše houfné přihlášky a upozorňuji opět:

NIKDO NENÍ PREFEROVÁN Z DŮVODU DLOUHODOBÉ NEBO JINÉ ČINNOSTI NA LABU, JEDINÉ HLEDISKO BUDE RYCHLOST PŘIHLÁŠENÍ, počet míst je omezen.

Uzávěrka přihlášek (tentokrát závazných, protože to budu muset zajistit s provozovatelem s dostatečným předstihem) je za měsíc, t.j. 7.3.2009.

Užijeme si to zase, stejně jako vždy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
svato
1419 příspěvků 07.02.09 14:52
vyzerá to pekne

prosím č.5

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 14:58
Svato aj všetci!!!

Prosím hovorit celou vetou! čo to znamená: „prosím č. 5“?

Kolko osob, ktorý termín!

Alice_G
505 příspěvků 07.02.09 15:00
Jdu do toho,

termín je mi zatím lhostejný, dovolené se u nás v práci ještě nezabookovaly. Můžeš si zapsat Alice_G jeden kus. Jen bych malinko inklinovala k červnovým termínům. AG

karminek
757 příspěvků 07.02.09 15:05
pokud

mi to dovolí okolnosti tak jsem tam

blanca.xy
647 příspěvků 07.02.09 15:14
hlásím se,

jedna osoba

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 15:16
Malá úprava po upozornění Nera:

Na stanovení termínu prosím reagovat během 14 dní, t.j. do 21.2.2009. Potom stanovím a domluvím pevný termín a přihlášky již budou závazné!

Nero
297 příspěvků 07.02.09 15:16
Zatím nezávazně

čtyři lidi a dva psi, optimální termín 29.5. až 31,5,

Alice_G
505 příspěvků 07.02.09 15:29
a prosím,

aby se ozvaly ewa, muso a iva .. abychom zase ob:,–(ily jednu chatku v Jevišovce. Blanka už je jistá. A Míša?

Miska12
108 příspěvků 07.02.09 15:30
Manku.

Je to hezké ale 12-14.6 nemůžu.technic­ká na autě.

noskovice
1322 příspěvků 07.02.09 15:48
Umbertaci....

berou vsechny terminy. Perfektni!!!!!!!!!­!!!
Takze 2, jak se vam to bude hodit.

svato
1419 příspěvků 07.02.09 15:44
mánečku,

2 až 3 osoby (plus psiská, ak sa dá), termínu sa vynasnažíme prispôsobiť (ide o trojlôžkovú chatku).

noskovice
1322 příspěvků 07.02.09 15:54
.........

chtela jsem dodat, pokud mozno s WC. Nam se ven v noci nechce.

Miska12
108 příspěvků 07.02.09 16:04
Manku.

Ja +Myš dvou lužko.Termíny možné všechny kromě 12-14.6.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 16:10
svato,

oba psi, nebo jich bude víc? Psy je možné přibrat, byla to jedna z podmínek, které jsem měl při výběru!

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 16:10
Přijedeme,

ale nechci se závazně přihlašovat, protože znám Zdendu, nemoc si vybírá jeho , když tak se někde vyspíme, koncem května se dá i venku , prostě s námi Mánku počítej jako se třema kusama

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 16:15
Alice_G, manku

tady se hlásí 1 kus
Na termínu nezáleží. Doufám, že jsem si choroby už vybrala nadlouho dopředu.

svato
1419 příspěvků 07.02.09 16:14
preboha, nestraš,

keby malo byť viac psov, požiadala by som o azyl esmeraldu

anickav
2904 příspěvků 07.02.09 16:18
Krásne miesto,

Manečku, zatiaľ vyhovujú prvé tri termíny. Hlásim dve osoby, podmienka dvojposteľová izba. Teším sa.
 A.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 17:05
Je to fofr, je to fofr!

Zatím to tedy vypadá s termíny takhle:

22.5. až 24.5.29.5. až 31.5. 5.6. až 7.6. 12.6. až 14.6.
alicegaliceg aliceg aliceg
johnmirov johnmirov johnmirov johnmirov
miska12 miska12 miska12
manek manekmanek
noskovička noskovička noskovička
svato svato svato
aničkav aničkav aničkav
danda danda danda
iva iva iva

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 17:07
tedy, někde nastala chyba... :-(

22.5. až 24.5.29.5. až 31.5. 5.6. až 7.6. 12.6. až 14.6.
alicegaliceg aliceg aliceg
johnmirov johnmirov johnmirov johnmirov
miska12 miska12 miska12
manek manekmanek
noskovička noskovička noskovička
svato svato svato
aničkav aničkav aničkav
danda danda danda
iva iva iva
gmp
 nero

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 17:08
tak teď už tomu nerozumím vůbe....

Pepíčku, nedala by se udelat možnost vložení tabulky přímo tady, aniž bych to musel pracně psát a navíc mi to dělá dost binec?

ewa
600 příspěvků 07.02.09 17:44
Ráda bych

se zúčastnila, ale můžu jen 22. 5. nebo pak zase až 12. 6. Pokud zvítězí jeden z těchto termínů, závazně se hlásím. ewa (1 osoba)

Miska12
108 příspěvků 07.02.09 17:58
Manku.

Než to pepíček přečte tak bude po.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.09 20:00
Neva,

to bude na příště. Zatím tedy budu tabulky dávat do deníčku, tam je můžu líp ovládat, a sem dám na ně jenom odkaz.

Nero
297 příspěvků 07.02.09 21:21
Mánku,

To koleno tě nějak zmohlo. Hlásili jsme se na 29.5. a ne na 5.6., jak jsi nás zapsal. Ty ostatní termíny by se možná daly také zařídit, ale ten od 29.5. nám vyhovuje nejvíc.

muso
118 příspěvků 07.02.09 21:38
Tady jsem

Já a Benda se hlásíme a podřídíme se, myslím, že nám vyhovuje každý termín, už se nemůžeme dočkat

Alice_G
505 příspěvků 07.02.09 21:42
Lidičky,

já všechny ráda uvidím, jen si dobře prohlédněte podmínky ubytování - apartmány nejsou dvoulůžkové… Svato pochopila jako první.

anickav
2904 příspěvků 07.02.09 23:09
Alicko,

je reč o penzione? A ty potom o chatičkách…tak ako?

Jituska02
111 příspěvků 08.02.09 00:23
Mánečku,

díky za sms, tady mě máš
Jsme na tom asi jako Danda, radši závazně nepřihlašovat…stan to jistí nebo meze už budou vyschlé Ale že všechny rádi uvidíme, je snad jasný!
Jitule+Míša

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.09 03:37
...

Aničko: Penzion se nachází asi 35km z BRNA směr MIKULOV, sjezd PASOHLÁVKY, BROD NAD DYJÍ, DRNHOLEC, 7km od MIKULOVA směr BRNO sjezd DOLNÍ DUNAJOVICE. **5 kompletně vybavených apartmánů. **

Nero: Omlouvám se, já to mám zapsané správně, jen jsem to v té tabulce napsal do blbých buněk a tady to neopravím. Proto budu tabulky raději dávat do deníčku, tam to opravit jde. Takže zatím vede termit 29.5. až 31.5.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.09 03:58
Ještě k tomu ubytování...

Jak jsem to pochopil z popisu já, jedná se o jednu budovu, která má uvnitř pět samostatných apartmánů, každý se zvláštním vchodem a jsou rozvrženy takto:

Do jednotlivých apartmánů je před samostatnými vstupy zastřešená teráska.

ap.č.1: 7 lůžek (1 a půl pokoje),skříň,st­ůl,židle,bar,tv,k­uchyňská linka s kompletním vybavením,vařič,led­nice,noční stolky,sprcha+wc

ap.č.2: pětilůžkový pokoj,noční stolky,stůl,ži­dle,šatní skříň,kuchyňská linka s kompletním vybavením,vařič,led­nice,sprcha+wc

ap.č.3: pětilůžkový pokoj,noční stolky,stůl,ži­dle,šatní skříň,kuchyňská linka s kompletním vybavením,vařič,led­nice,sprcha+wc
ap.č.4: 7lůžek(2 pokoje),stůl,ži­dle,skříň,tv,ra­dio,kuchyňská linka s kompletním vybavením,vařič,led­nice,vana+wc

ap.č.5: třílůžkový pokoj,stůl,ži­dle,skříň,kuchyň­ská linka s kompletním vybavením,vařič,led­nice.Sprcha + wc do 20metů mimo apartmán.Oboje je uzamykatelné a jen pro apartmán č.5.

Všude je zastřešený balkon s posezením a terasou s vinnou pergolou. V travnaté zahradě se také nachází zahradní krb, posezení – plast. nábytek + slunečník, bazének, plátěná lehátka. Je zde také altánek s dřevěnými lavicemi a grilem. Vstup zde má i vinný sklípek s možností posezení. Soukromí vytváří vysazená vinná réva.

Jituško, nevím, jak je to tam se stanem, fakt ne. Ale třeba byste se mohli vyspat v tom vinném sklípku, jakože už nemůžete ani vyjít ven a tak!

Aničko, ten půlpokoj v ap. č. 1 je podle mého dvojlůžkový a ten celý pokoj pětilůžkový stejně jako u ap. 2 a 3, takže KLÍDEK!

No a protože asi umíte také počítat, tak ještě jedna maličkost:

Jiné informace: V sousední části domu je další ubytovací kapacita pro 6 osob. Lze využít celou kapacitu pro max. 35 osob. Objekty jsou na sobě nezávislé, pouze přímo sousedí.

A protože umím počítat i já, kapacita je tímto naplněna!!!

Sakra, to to šlo letos nějak rychle!

anickav
2904 příspěvků 08.02.09 08:46
Manečku,

ako si mohol byť ráno o pol štvrtej UŽ hore? Alebo EŠTE?

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.09 09:14
Aničko,

už od půl třetí, jenom jsem pak nevydržel čučet na strop a tak jsem se sem šel podívat. A při té příležitosti jsem dal dohromady i rozdělení, kdo s kým.

Závěrečná uhodila o hóóódně dřív, než jsem čekal i v těch nejoptimičtějších představách. Tak tedy:

Datum konání: 29.5. až 31.5.2009

rozdělení do apartmánů

Hned zítra tam pošlu objednávku a budu vás potom informovat jak to dopadlo (jestli všechno souhlasí s tím, co je tu zatím napsané). Tak držte palečky, ať je ten termín volný a ať to vyjde!

Alice_G
505 příspěvků 08.02.09 09:43
Mánku,

to to ale nabralo tempo… Aničko, já to četla a pochopila, a protože jsem to brala jako „virtuální chatky“, tak jsem poňoukala známé spolubydlící, ať se rychle ozvou. A to jsem netušila, že je tu takový frmol. Mánku, jestli dobře počítám, není ani místečko volné… Penda nedojede? Nebo bude spát ve stanu?

sivakova
489 příspěvků 08.02.09 12:09
přihlášení

Pokud se ještě někam vejdu tak se závazně přihlašuji, na termínu nezáleží. Tak tedy Siváková 1×. Díky.

Alis
2617 příspěvků 09.02.09 22:45
Píšu si do diáře...

zamluvím nocleh v nějakém penzionu poblíž, když už jsem se nestihla včas přihlásit. Přijedeme se na vás se Zdeňkem podívat a dělat vám kašpárky :-) Tedy, pokud nám někdo nabídne na večer azyl :-)

Zdravím vás všechny
Alis

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.09 07:42
Sivakova a Alis+1,

dobře, píšu si vás zatím jako náhradníky pro případ, kdyby někdo vypadnul. Prozatím čekám na odezvu od provozovatele, včera jsem jim poslal mejlíka se žádostí o upřesnění rozmístění lůžek, volného termitu a dalších podstatných maličkostí, budu vás průběžně informovat o dalším.

Podle mne je obsazena plná kapacita, protože je přihlášeno 32 lidí a jak to popisují v prezentaci, je to akorát. Jenže je tam kluzulka „…plnou kapacitu 35 míst“, tak chci mít napřed jistotu, že tomu tak opravdu je. Pokud ano, vlezete se s námi i vy tři!

blamamka
292 příspěvků 10.02.09 11:03
Sivakova

Libuško, nemohly bychom jet společně ? Jsem z Vrchlabí a samotné se mi nechce. Ráda bych se zůčastnila.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 11:12
Důležitá informace!!!

Obdržel jsem odpověď na svůj mejlík od provozovatele penzionu, bohužel pro nás mírně nepříznivý. Na námi požadovaný termín je penzion již obsazen, ale bylo nám nabídnuto ubytování v kempu. Přesné znění mejlu:

From: Roman Richter [mailto:autocam­p.freestar@sez­nam.cz]

Sent: Thursday, February 12, 2009 9:36 AM
To: Palička Milan
Subject: Re:Penzion Jevišovka

Dobrý den,
bohužel penzion je ve vámi vybraném termínu obsazen.Mohu vám nabídnout autokemp ve Strachotíně.Pro informace ohledně kempu koukněte na www.freestar.cz (kliknout na odkaz vlevo „ATC ubytování“), nebo volejte 776230887 p.Grégr, kde Vám veškeré informace rádi zodpovíme.Kemp je bezbariérový.
S pozdravem za Free Star M.Grégr

Po telefonickém upřesnění můžu sdělit následující:

1. Protože v kempu bude v termínu 29.5. až 31.5. pořádaná nějaká jejich akce, bude tam ubytováno ještě dalších cca 120 lidí, ale měli bychom přednost při výběru ubytování. Pokud bychom změnili termín o týden předem nebo později, není s ničím problém a mohli bychom se ubytovat ve více chatkách.
  1. Kemp je bezbariérový, k dispozici je i sprcha a WC pro tělesně postižené, psi jsou povoleni, grily a kotloviny je povoleno postavit vedle chatek. Ohniště je centrální, jenom jedno (to víceméně nepotřebujeme, na chatkách a v dvojbungalovech ostatně jsou i kuchyňky).
  1. Tím pádem se rozšiřuje možnost ubytování, proto není omezení pro počet zúčastněných. Jsou k dispozici chatky, dvojbungalovy a jednobungalovy.
  1. Kdo bude mít zájem, přihlásí se samostatně přes jejich přihlašovací formulář na www stránkách, pokud bude mít specifický požadavek, uvede jej do poznámky a napíše tam poznámku: Sraz labužníků!

Takže v první řadě dávám k posouzení, jestli vám vyhovuje tohle řešení a jestli zůstaneme u původního termínu, nebo jej změníme na 5.6. až 7.6.2009.

Prosím konkrétní údaje a co nejdřív, ať mám možnost pokračovat ve vyjednávání!

ewa
600 příspěvků 12.02.09 11:20
Mánku,

radši ten termín 22. 5. - 24. 4. To bych pak mohla jet taky!!!

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 11:33
No jo,

to než se zase dohodnete, bude ten květen!

Tak jo, nebo 22.5.-24.5.

Alis
2617 příspěvků 12.02.09 11:36
Mánku,

pro mě je to tak daleko, že si myslím, že se dokážeme přizpůsobit. Počítej s námi v jakémkoli termínu, myslím, že to snad dáme nějak dohromady. A.

karminek
757 příspěvků 12.02.09 12:08
jo

klidně ,to beru

sivakova
489 příspěvků 12.02.09 12:09
blamamka

Blamamko, vůbec nemám nic proti tomu , abychom jeli spolu. Chci jet autem jestli se nebudeš bát, tak můžeš jet se mnou.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 12:17
ad Karmínek...

To je přesně odpověď, kterou jsem nechtěl.

Prosím konkrétně: které datum preferujete a jestli souhlasíte s tím kempem. Podle toho můžu dojednávat podmínky dál.

karminek
757 příspěvků 12.02.09 12:19
mánku

Myslel jsem to datum 22.5

pekarka
410 příspěvků 12.02.09 12:26
setkání

Já jsem pro to posunout termín a nechat ten penzion. Přeci jenom představa nacpaného campu mě nějak neláká a ten penzion nabízí klidnější ráz, tak jako Vysočina. A pokud necháme termín, přimlouvala bych se za jiné místo.

blanca.xy
647 příspěvků 12.02.09 12:33
mánku,

je mi jedno, jaký termín to bude i celkem kde to bude. Nejsem náročná a přizpůsobím se . B.

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.09 12:36
Penzion

je bohužel obsazený daleko dopředu i dozadu.

Jiná místa, kde by byly splněné podmínky bezbariérovosti, možnosti vařit venku, tolerance pesů a navíc inteligentních sociálních podmínek jsou bohužel také v kempech, takže si asi nepomůžem. Tenhle kemp je aspoň nově vybavený, což se o ostatních říct nedá, a pod stan nejdu ani za nic!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz