JAPONSKY HRNEC NA VARENI RYZE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sar
1 příspěvek 17.11.05 20:52
JAPONSKY HRNEC NA VARENI RYZE

Prosim, mohl by mi nekdo poradit jak mam varit v japonskem elektrickem hrnci na ryzi?
Dik sar

Reklama

Reklama

Reakce:

Bunter
457 příspěvků 19.11.05 01:42
...

My si koupili hrnec tady v Norsku před lety a jelikož byl vyndavací vnitřek z hliníku vyhodil jsem ho.Pak se naskytla koupě s teflonovým povrchem a ten používáme dodneška.Ke každému hrnci by měl být návod k použití a pokud není dělá se to takto.Rýže se odměří odměrkou dodávanou s hrncem a v proudu horké vody se chvilku propere.Pak se proplachuje studenou vodou až by měla jít voda čirá.Já to zas tak moc přes koleno nelámu a návod v tomto bodě moc nedodržuji.Prostě rýži pár minut na cedníku propláchnu a dám do nádoby.V dávkování v podstatě platí takový jednoduchý násobek. 1 odměrka proprané rýže a 1-1,5 odměrky vody.2 odměrky rýže a 2-2,5 odměrky vody atd.Hrnec má pákový dvoufunkční ovladač.Hrnec máme naplněn, přikryjeme ho poklicí a pákový ovladač stiskneme na polohu COOK.Rýže se nám vaří a chytrý hrnec se nám po zhruba dvaceti minutách přepne do režimu WARM ohřev.Výrobce doporučuje, aby jsme v režimu ohřev setrvali ještě tak 6-10 minut.Pak je rýže perfektní.Poté vytáhneme šňůru ze zásuvky a můžeme nandavat

esmeralda
4813 příspěvků 13.12.05 08:50
Japonský hrnec na vaření rýže - Sar,

nevím jestli je rozdíl mezi japonským, čínským nebo thajským hrncem na vaření rýže. Ale tady je jeden recept který by tě mohl zajímat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz