Japonská restaurace v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tinami
166 příspěvků 23.9.02 06:14
Japonská restaurace v Praze

Babi mne tu několika orientálními recepty připomněla výbornou japonskou restauraci v Praze. Jmenuje se Miyabi, je na Praze 1 v Navrátilově ulici a i pro ty, kteří jako já neradi suši, tam mají skvělá jídla. Dá se tam jíst nejen u normálního stolu, ale též se po japonském způsobu povalovat na polštářích u nízkého stolečku na zemi. Ale pozor, japonský způsob stolování má nevýhodu pro nás závisláky - kuřáky, po dobrém jídle nelze v příslušné místnosti vychutnat dobrou cigeretu, nesmí se tam kouřit. Obsluha je ale milá a vstřícná, člověk si může zapálit před vstupem do místnosti a samozřejmě v ostatních, pro nás tradičních, prostorách restaurace.
P.S. Pánové neradujte se předčasně, myslím, že ani v této restauraci nelze objednat, že vám budou jídlo servírovat na těle nahé gejši.

Reakce:
PetrPan
6 příspěvků 1.3.03 13:27
Miyabi

Myabi rozhodne stoji za navstevu, nejde jen o dobre reseny interier a dobrou kuchyni, je tradicne spjata se sirenim japonske kultury - v cemz je jiste gastronomie zakladnim kamenem. Doporucuji prohlednout fotky z ruznych akci a nekdy zajit ne jen na veceri.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz