Jamie Oliver - Fifteen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenka.ondrova
1 příspěvek 20.08.07 14:44
Jamie Oliver - Fifteen

Ahojda, v zimě jsem si zaletěla do londýna k Jamiemu na oběd a můžu říci, že to co mi tam naservírovali bylo více než vynikající. Pokud máte jen trochu možnost…(pokud koupíte letenku předem tak 3 měsíce vyjde vás jen na 1200,–) tak si tam určitě zajděte. Samotná obsluha je opravdu příjemná a jídlo jak již jsem řekla delikátní. Navíc si tam můžete zakoupit kuchařky, které v česku ještě ani nevyšly…

Reakce:
happilybleeding
65 příspěvků 23.09.07 10:15
...

coz o tu letenku by treba tolik neslo,.. ale podel se s nami taky o to, kolik cinila utrata u Jamieho :-))

meisje
580 příspěvků 24.09.07 07:29
...

Ja jsem byla u Jamieho pred mesicem v Amsterdamu a hooooodne me to zklamalo, obsluha sice rychla, ale porad nas do neceho tlacili „at si dame to ci ono“ , nakonec me dozrali, kdyz jsem si objednala cernou kavu a oni me donesli cerny caj a jeste se tvarili, ze jako bych to mohla taky vypit. A jidlo bylo takove mdle ( a stejny pocit meli i moji spolustolovnici), nakonec se omlouvali a dostali jsem nejaky „discount“, ale vsichni u stolu jsme se shodli, ze tedy tam uz nikdy vice.Nevim v jakem kulinarskem smeru je " Fifteen" v Londyne, v Amsterdamu je to " italska kuchyne". Amsterdam ma obedy nebo vecere, obed vas vyjde na osobu (bez alkoholu) okolo 60 Eur. Vecere jsou drazsi+ dobre vino, my jsme ve ctyrech osobach za veceri + 2lahve dobreho vina, platili 540 Eur po sleve.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz